X
09122591063 - 021 - 44861084

مقالات و دانستنی های وب


ابزار کنسول جستجوی گوگل یکی از ابزار های رایگان ارائه شده توسط گوگل می باشد که مدیران وب سایت ها از طریق آن امکان دسترسی به دیدن وضعیت وب سایت خود را خواهند داشت.

اطلاعات بیشتر

ناپ کامرس یک پکیج متن باز برای راه اندازی وب سایت و فروشگاه اینترنتی به زبان سی شارپ می باشد.

اطلاعات بیشتر

گوگل یک سرویس رایگان داره به نام google forms که از طریق اون میتوانید انواع نظرسنجی و سوالات آنلاین رو به صورت رایگان ایجاد کنید

اطلاعات بیشتر

حتما اسم وب سایت الکسا را شنیده اید، وب سایتی که اطلاعات و ابزارهایی برای آنالیز سایت شما در اختیارتان قرار میدهد.

اطلاعات بیشتر

طراحی پورتال دات نت با استفاده از ماژول های اختصاصی شده و بومی شده

اطلاعات بیشتر

کوتاه‌کننده لینک یا ییوند معمولا یک سرویس تحت وب می باشد که پیوند های طولانی را به پیوند های کوتاهتر تبدیل می کند.

اطلاعات بیشتر

کنسرسیوم جهان وبی یا کنسرسیوم وب جهان‌شمول (World Wide Web Consortium یا W3C) کنسرسیومی است که استانداردهای نرم‌افزاری (یا «توصیه‌ها» آنطور که خودشان این استانداردها را می‌نامند) لازم را برای وب جهانگستر تولید می‌کند.

اطلاعات بیشتر

در تمامی مراحل طراحی سایت و طراحی پورتال شما با تعداد زیادی فایل رو به رو خواهید بود.شما نیاز دارید که فایل اصلی که برای نمایش صفحه اولیه یک سایت می باشد را با پسوند هایی چون default.aspx، index.htmlو .. به سرور معرفی کنید.

اطلاعات بیشتر

طراحی سایت اینترنتی چیست و چرا باید برای کسب و کار خود یک وب سایت راه اندازی کرد، در این زمان که هزینه تبلیغات محیطی و طراحی کاتالوگ بسیار سنگین هست بود و نیازمند بودجه زیادی برای انجام است.

اطلاعات بیشتر

زمانی که یک وب سایت طراحی و اجرا میکنید، همیشه سعی دارید تا به بهترین رنک و رتبه در موتور های جستجو برسد، اما راه های انجام اینکار را بلد هستید؟ میتوانید خودتان رنک دلخواه سایت را به دست آورید؟ پس با ما همراه شوید.

اطلاعات بیشتر

طراحی سایت و ساخت سایت یکی از مهارت ها و هنر هایی است که امروزه خیلی ها توانایی و سلیقه و ذوق و هنر انجام و طراحی آن را دارند. شما زمانی توانایی انجام یک طرح و ایده را دارید که تخصص لازم برای اجرای آن را نیز داشته باشد.

اطلاعات بیشتر

نشانی وب یا Uniform Resource Locator موقعیت مکانی یک منبع در اینترنت و یا شبکه های اینترنتی را مشخص می کند.

اطلاعات بیشتر

به طراحی و ساخت صفحات وب، طراحی وب گفته می شود.مخترع وب سایت شخصی به نام تیم برنرز لی بود که در سال 1991 میلادی، اولین صفحات وب را راه اندازی کرد.

اطلاعات بیشتر
  1