طراحی سایت خوب و ساختن یک سایت موفق

طراحی سایت خوب و ساختن یک سایت موفق

قیمت طراحی وب سایت خوب چقدر است؟ ویژگی های یک طراحی سایت خوب و حرفه ای

 زمانی که به بک وب سایت نگاه میکنید، حتما برای شما هم سوال پیش آمده که مزایای یک وب سایت خوب چیست؟ واقعا به کدام سایت خوب و عالی گفته می شود؟

شما در هر شغلی که مشغول فعالیت هستید، برای خود حتما نیاز به یک طراحی سایت خوب و عالی خواهید داشت.
چند نکته برای داشتن یک وب سایت خوب ضروری می باشد.
یکی از بخش های کد نویسی وب سایت است، زبان برنامه نویسی وب سایت شما بر اساس نیاز شما و تیم مجری در نظر و برنامه نویسی می شود، اما برای داشتن یک وب سایت خوب باید حتما اصول کد نویسی وب سایت رعایت شود، نوع استفده از کد ها یا همان تگ ها، برای وب سایت بسیار مهم می باشد.
برای داشتن رتبه های عالی و خوب در گوگل حتما باید سایت شما بهینه سازی شده و کد نویسی درست داشته باشد.
اگر شما کد ها را در سایت خود رعایت نکنید پس در نتیجه نمیتوانید خیلی رتبه خوبی در گوگل داشته باشید و میتوان گفت طراحی وب سایت خوبی ندارید.
اما نکته بعدی در ویژگی های یک طراحی سایت خوب، طراحی قالب وب سایت است، شما باید رابط کاربری بسیار ساده و روان بر اساس نوع مخاطب خود طراحی کنید، سایت شما باید بسیار سبک باشد و در خیلی سریع اجرا شود، دارای پیچیدگی های عجیب برای کاربر نباشد بتواند به راحتی به خدمات و محصولات شما، دسترسی پیدا کند.
اما از ویژگی های اصلی یک سایت خود و حرفه ای، میتوان به ریسپانسیو بودن یا همان واکنش گرا بودن سایت اشاره کرد. سایت شما باید در تمام مرور گرها، تمام موبایل های هوشمند و تبلت ها به طور صحیح و مرتب نمایش داده شود و مخاطب شما بدون شمکل، سایت را مشاده کند. اگر این بخش ها را رد سایت خود نداردی پس قطعا شما سایت خوبی ندارید و باید برای اصلاح آن اقدام کنید.
بهترین سایت های دنیا از نظر طراحی و کد نویسی هیچ کدام از کد های آماده برای طراحی سایت خود، استفاده نمیکنند. شما باید برای کسب رتبه خوب در گوگل از کد نویسی اختصاصی و استاندارد استفاده کنید، شما باید سلیقه مخاطب خود را در نظر بگیرید و بر اساس نیاز اون یک وب سایت خوب و عالی طراحی کنید.
بهترین طراحی سایت های خارجی برای گرفتن ایده طراحی سایت، میتوانید به شما کمک کند و الهام بخش شما باشد.بسیاری از سایت های خارجی بر اساس استاندارد و در نظر گرفتن شرایط کلی تمام مخاطبین، طراحی وبرنامه نویسی شده است.
بهترین نمونه سایت های شخصی از نظر طراحی میتوانید بر اساس سلیقه شما باشد. زمانی ما از استاندارد صحبت میکنیم و زمانی بحث سلیقه مطرح می شود . پس بر اساس نیاز شما میتوان یک وب سایت شخضی را اجرا کرد. مثلا بخش نمایش های نمونه کار و داشتن بخش پروژه های قوی، میتواند بسیار در این نوع طراحی سایت، مفید باشد.
بهترین نمونه سایت های فروشگاهی از نظر طراحی: در این روزگار فروشگاه های اینترنتی تحولی عظیم در زندگی ما ایجاد کرده است، تقریبا تمامی ما از خدمات اینرتنتی فروشگاه ها استفاده کرده ایم و حداقل یکبار خرید اینترنتی انجام داده ایم. نوع رنگبندی سایت برای نمایش محصولات، گالری عکس دقیق و خوب از تمامی محصولات، نحوه خرید اینترنتی راحت و بدون درد سر برای کاربر و بسیاری از این بخش ها میتواند در فروشگاه اینترنتی به راحتی پیاده سازی شود.
بهترین نمونه سایت های شرکتی از نظر طراحی: برای یک شرکت داشتن یک وب سایت قوی و حرفه ای بسیار کاربردی می باشد، وب سایت ویترین آن شرکت است و اگر شما طراحی سایت خوبی را نداشته باشد، حتما مشتری شما جذب نخواهد شد. سادگی در ارائه خدمات، نمایش راحت متن ها و فعالیت های یک شرکت، جذاب بودن نمایش محتوای سایت در انتخاب بیننده، اثر فراوانی دارد و میتواند یک سایت را به طراحی سایت خوب شرکتی، تبدیل کند.
بهترین طراحی سایت های ایرانی
یکی ار بهترین طراحی سایت های ایرانی را میتوان فروشگاه اینترنتی دیجی کالا قرار داد. با داشتن این همه محصول در سایت، ارائه خدمات به تمام مردم ایران ، طراحی سایت شیک و حرفه ای و تقریبا استفاده برای تمام مردم سادگی دارد.
در نهایت برای داشتن یک وب سایت خوب، حتما از ایده های خلاقانه طراحی سایت بر اساس نوع مشتریان خود استفاده کنید.اینکار شما را با دیگر رقبا متمایز کرده و سبب رشد کسب و کار شما می شود.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت 15 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانفدراسیون ورزش های همگانیبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املش

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید