اشانتیون
عضویت
دسترسی سریع

معرفي شركت
شركت بازرگاني بين المللي پديده جاده ابريشم با سال‌ها تجربه در واردات كالا به ويژه در بازارهاي چين و آسياي شرقي تلاش مي‌كند همچون هميشه با اشراف بر بازارهاي مبداً ومقصد بهترين ايده‌ها را با مناسب‌ترين قيمت‌ها عرضه كند و به جراًت ادعا داريم بهاي كالاهايي كه ارائه مي‌كنيم بيست تا سي درصد از بهاي كالاهاي مشابه پايين‌تر است.
رضايت به سود كمتر و مراعات صرفه مشتري باعث شده بتوانيم فرصتي استثنايي را براي خريد كلي بازاريابان و بازرگانان ايراني براي تامين سوژه‌هاي جديد عرضه نماييم.
بديهي است شما مدير فهيم و با تجربه خيلي خوب به اين موضوع واقف هستيد كه هداياي تبليغاتي امروزه بدون هيچ حد و مرزي مي‌تواند يكي از شاخص‌هاي مهم اثر گذاري در افراد و مخاطبين هر قشر از جامعه باشد.

arrow
جزئیات بیشتر

جستجو در محصولات اشانتیون

نوع:
محصول:
نوع جنس:
سایز:
رنگ:
قیمت:
To

هداياي تبليغاتي مورد نظري كه توسط هر برند تجاري در طول سال و به مناسبت‌هاي گوناگون در ميان اقشار گوناگون جامعه توزيع مي‌‌شود طيف‌هاي گسترده‌اي از شهروندان را در بر مي‌گيرد. برحسب نوع مخاطبين اختصاصي توليدات و محصولات كه از جمله زيرمجموعه‌هاي داماش مي‌باشند

سخن مدیریت

ما معتقديم ارائه هر نوع کالایی بايستي ضمن حفظ سودآوري ارزش تبليغاتي بيافريند هويت آفريني و هويت سازي كند                 
اندازه متن:
 

محصولات پیشنهادی

اهداف و امكانات

ما معتقديم ارائه هر نوع کالایی بايستي ضمن حفظ سودآوري ارزش تبليغاتي بيافريند هويت آفريني و هويت سازي كند كه اين يكي از شاخص هاي هدف گذاري مهم براي شركت بازرگاني پديده جاده ابريشم مي‌باشد.

ويژگي‌هاي متمايز كننده شركت

برخورداري از يك بانك شرکتهای چینی با امكان دسترسي به بيش از یکصد هزار سازنده كالاهاي بين المللي . وهمانا نقطه قوت اين شركت امكان اطلاع رساني و تبليغات آگاه كننده در خصوص جاذبه‌هاي ساخت و واردات و ياد آوري كننده خدمات ويژه ما در مقايسه با رقبا و جلب توجه افراد به کارهاي چشمگيرشما و همچنين ايجاد علاقه براي چشمان بينندگاني كه با زبان سربلندي ايران آشنابوده و هستند بديهي است هدف ما تشويق بيننده با تكنيك مديريت تامین کالا مي باشد.

درباره ما:

house شركت بازرگاني بين المللي پديده جاده ابريشم با سال‌ها تجربه در واردات كالا به ويژه در بازارهاي چين و آسياي شرقي تلاش مي‌كند همچون هميشه با اشراف بر بازارهاي مبداً ومقصد بهترين ايده‌ها را با مناسب‌ترين قيمت‌ها عرضه كند و به جراًت ادعا داريم بهاي كالاهايي كه ارائه مي‌كنيم بيست تا سي درصد از بهاي كالاهاي مشابه پايين‌تر است.

ورود به سایتعضویت در سایت

*
*
*
*
*

تکمیل گزینه های ستاره دار اجباری می باشد