محصولات ویژه

انواع شیرآلات

2 سال گارانتی و با کیفیت
145000 ریال

سیبنک ظرفشویی

ساخته شده از مواد با کیفیت
325000 ریال

اجاق گاز ایتالیایی

3 سال گارانتی تعویض
554000 ریال

طراحی دکوراسیون

طراحی دکوراسیون آشپزخانه
7436000 ریال
اخبار، اطلاعیه و یا مقالات آموزشی
تخصص داخلی

دوبه دو نمادی است از مدیریت موفق و مهندسی روز دنیا که توانسته است با استفاده از زیرساختهای تولید و با استفاده از فن آوری پیشرفته و بکارگیری سیستمهای نوین مدیریتی، از تولید خانگی به یک شرکت جهانی تبدیل شود.امیدواریم بتوانیم سهم کوچکی در زندگی شما داشته باشیم.

اطلاعات بیشتر
جوایز ارزنده

شرکت لوازم خانگی دوبه دو به منظور قدردانی از وفاداری و تقویت ارتباط با مشتریان اقدام به قرعه کشی های ماهیانه و سالیانه نموده است . و در هر دوره از قرعه کشی به پاس تشکر از مشتریان خوش حساب خود به برندگان قرعه کشی جوایز ارزنده ای اهدا مینماید.

اطلاعات بیشتر
قیمت مناسب

قيمت کالا تحت تأثير عواملى مانند کيفيت، محل ساخت کالا و هزينه حمل و نقل مى‌باشد و در عمل،از این رو شرکت لوازم خانگی دوبه دو با در نظر گرفتن مواردی همچون موارد ذکر شده و استفاده از تکنولوژی روز دنیا بسیاری از هزینه های اضافی را حذف و کیفیت خود را روز افزون افزایش میدهد.

اطلاعات بیشتر
مشاوره رایگان

امروزه یکی از مشکلات افراد جامعه برای خرید لوازم خانگی نیاز آنها به مشاوره برای خرید بهترین کالا نصبت به نیازشان میباشد که شرکت لوازم خانگی دوبه دو با پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته خود این مشکل را برطرف نموده و رضایت خریدار را جلب نموده است.

اطلاعات بیشتر
تضمین گارانتی

در تمام دنیا برای پا بر جا بودن در عرصه تولید نیاز به گارانتی و ضمانت کالای خود را دارید. شرکت لوازم خانگی کن از سال 1362 آغاز به تولید لوازم خانگی نموده و این پیشینه طولانی نشانه ای از گارانتی و ضمانت کالای مرقوبی است که به مشتری خود ارائه میدهد.

اطلاعات بیشتر
پشتیبانی

آرامش و رفاه جامعه، خدمات پس از فروش، نیازها، خواسته ها و سلایق مشتریان را محور قرار داده و همواره به دنبال ارزش افزایی برای مشتریان خود می باشد. و با ارائه گارانتی بی قید و شرط و یک عمر خدمات پس از فروش رضایت مشتریان خود را جلب نموده است.

اطلاعات بیشتر