سامانه رسیدگی به شکایات

نرم افزار شکایات و رسیدگی

نرم افزار شکایات، نرم افزار رسیدگی به شکایات، سامانه رسیدگی به شکایات، نرم افزار انتقاد پیشنهاد و شکایات ، سیستم ثبت و پیگیری شکایات، نرم افزار شکایات و رسیدگی

با توجه به نیاز روز افزون سازمان ها و شرکتها، برای تحلیل و بررسی عملکرد خود و دستگاه های مرتبط و همچنین ارتباط مستقیم با مشتریان خود، نیاز است با نصب و راه اندازی نرم افزار مدیریت شکایات، انتقاد و پیشنهاد در مجموعه، بتوان در سریعترین زمان نظرات کابران را دریافت و به آن رسیدگی کرد.
در این نرم افزار ابتدا کاربر وارد سیستم شده و انتقاد و پیشنهاد خود زا در سامانه ثبت میکند و کد رهگیری خود را دریافت میکند.
سپس مدیر سیستم با بررسی پیام های ثبت شده در فرم گردش کار نرم افزار، میتواند در سازمان به بررسی و تحلیل نیاز کاربر داشته باشد و نظر نهایی و تکمیلی را برای کاربر در سامانه به ثبت رساند.
کاربر با کد رهگیری خود میتواند در سامانه برای پیگیری درخواست خود اقدام کند و پاسخ خود را دریافت نماید.امکانات سیستم :

قابلیت عضویت در سایت با فیلد های مورد نظر کارفرما( بر اساس اطلاعات مورد نیازی که باید از کاربر اخذ شود)
قابلیت ثبت شکایات، انتقاد و پیشنهاد در سامانه و دریافت کد رهگیری
قابلیت تعریف دسته بندی در سامانه برای ارسال شکایت به بخش مربوطه
امکان پیوست نمودن اسناد و مدارک لازم به هر پرونده در قالب فایل متنی، تصویری، پیام صوتی و ...
امکان صدور و ارسال پیام از طریق sms ، نامه ، Email و...
قابلیت پیگیری درخواست ثبت شده در سامانه توسط کاربران در سایت با کد رهگیری
قابلیت تعریف سطوع دسترسی توسط مدیر سامانه برای مدیران
قابلیت ارسال درخواست های ثبت شده در سایت به مدیران برای پیگیری و ارسال گزارش به مدیر ارشد
قابلیت جستجو در درخواست های ارسالی به سامانه بر اساس گزینه های مورد نیاز کارفرما
قابلیت آرشیو تمامی درخواست ها در سامانه
قابلیت گزارش گیری برای مدیر سامانه
قابلیت سفارشی سازی نرم افزار بر حسب نیازها و فرایندهای مرکز سازمانی
کارکرد بسیار ساده و روان نرم افزار بر روی اینترنت برای مراجعین با حداقل دانش ویندوز

مراحل انجام پروژه سامانه رسیدگی به شکایات شما در نیووب

خدمات برنامه نویسی اختصاصی برای ماژول ها و امکانات نرم افزار، بر اساس نیاز شما امکان پذیر است

خدمات طراحی سایت نیووب

هر نوع کسب و کاری که دارید، شرکت، سازمان دولتی و یا حتی یک وب سایت شخصی، باید با مشتری خود در ارتباط باشید و نظرات و انتقادات آنها را بشنوید و در اولین فرصت به آنها پاسخ دهید

در نیووب پس از انجام نصب سامانه رسیدگی به شکایات شما، برای مدت یک سال کامل از سامانه شما پشتیبانی خواهد شد و پس از این زمان میتوانید قرارداد پشتیبانی خود را تمدید کنید.

هر بخش برای خود به طور جداگانه میتوانید دارای ادمین برای بررسی بخش های مورد نظر باشد، پس از جاع فرایند در پنل آنها، هر مدیر میتواند بر اساس سطح دسترسی فرایند را بین دیگر اعضا جاع دهد و در نهایت پاسخ نهایی برای مدیر، ارسال شود.

بر اساس نوع سامانه شما به تمام بخش های نرم افزار برای مدیریت دسترسی خواهید داشت، شما میتوانید تمام محتوای سامانه را به روز رسانی کنید.

از طریق این سامانه شما میتوانید تمامی انتقادات، پیشنهادات و نظرات پرسنل، مشتریان، پیمانکاران و تمامی ذی‌نفعان را نسبت به عملکرد سازمان و شرکت خود، فراهم کنید.

به طور خلاصه کاربر شما در نرم افزار برای ثبت پیشنهاد، نظرات و یا شکایات خود اقدام میکند و پس از ثبت کد پیگیری خود را دریافت میکند.سپس در پنل ادمین بر اساس نوع نسخه نصب شده و امکانات شما میتوانید اطلاعات ثبت شده را بررسی و برای انجام آنها، اقدام کنید.
" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت 15 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانفدراسیون ورزش های همگانیبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املش

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید