طراحی سایت صنایع دستی

طراحی سایت صنایع دستی

به هر جای ایران که سفر کنید قطعا نیاز به طراحی وب سایت برای صنایع دستی را مشاهده میکنید، خدمات فروش کالا و یا معرفی انواع صنایع دستی در ایران

شرکت طراحی وب سایت نیووب در حوزه خدمات طراحی وب سایت صنایع دستی فعالیت کرده و برای اصناف مختلفی ، اجرای وب سایت را بر عهده داشته است.

تمامی شهر های ایران، مهد تولید صنایع دستی و سنتی از قدیم بوده و هست.طراحی فروشگاه صنایع دستی برای فروش اینترنتی و ارائه به تمامی استان های ایران، کاربرد خواهد داشت.
آشنایی با صنایع دستی ایران برای همه مردم، با ایجاد سایت صنایع دستی مقدور می شود، خیلی از ما به تولیدات و صنایع دستی یک شهر اشنایی داریم، اما تمام صنایع دستی و هنری یک استان و شهر را قطعا، نمیشناسیم.
در طراحی فروشگاه آنلاین صنایع دستی، شما با معرفی تولیدات تمامی شهر ها، به فروش بیشتر و پیدا کردن مشتریان جدید خود، اقدام میکنید.
خرید اینترنتی صنایع دستی در حال حاضر بین تمام مردم کاملا آشنا و محبوب شده و خیلی از مردم سعی میکنند با جستجو در گوگل، با پیدا کردن بهترین صنایع دستی و بهترین قیمت صنایع دستی، برای خرید اینترنتی کالاهای مورد نظر خود اقدام کنند.
فروش اینترنتی صمایع دستی، معرفی کالا و خدمات خود باعث اشنا شدن بیشتر مردم با محصولات و خدمات شما شده و در نتیجه در مراجعات حضوری به شهر شما، قطعا برای خرید حضوری هم به شما مراجعه میکنند و همچنین وب سایت صنایع دستی شما، حتما برای معرفی و تبلیغات شما؛ثبت سفارش اینترنتی کاربران و معروف تر شدن کسب و کار شما، اثر خواهد داشت.
صادرات محصولات صنایع دستی یکی دیگر از دلایل راه اندازی وب سایت صنایع دستی خواهد بود، شما به راحتی میتوانید با یک وب سایت به روز و طراحی شده به زبان انگلیسی و عربی، به ایرانیان مقیم خارج از کشور خدمات و برای فروش کالا اقدام کنید، همچنین به راحتی مشتریان خارج از ایران خود را پیدا و با آنها ارتباط بگیرید، این بازار بسیار وسیع است.
انواع صنایع دستی را میتوانید در سایت خود معرفی و ثبت کنید، صنایع دستی ایران همیشه در پرفروش ترین صنایع دستی در دنیا بوده است.این نوع خدمات و اطلاع رسانی در بستر وب سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل، برای شما دریچه ورود به بازارهای جهانی و بین المللی خواهد بود و به راحتی از همه جای دنیا برای خود، ثبت سفارش داشته باشید.

بازاریابی و فروش محصولات صنایع دستی، معرفی انواع کالاهای دست ساز به تمامی مردم ایران میتوان به رونق کسب و کار شما، کمک کند.
طراحی سایت استان اصفهان که دارای بیشترین تعداد صنعت معادل حدود 287 صنعت دستی در ایران، بیشترین رتبه را به خود اختصاص داده است.

صنایع دستی معروف ایرانی:

گلیم، فرش، گبه، قلمزنی، شیشه‌گری، منبّت کاری، مینا کاری، سفال، چوب، خاتم کاری، ملیله دوزی و … 
تمامی این صنایع میتواند با دارا بودن یک وب سایت اختصاصی و به روز، کلیه خدمات از قبیل فروش انواع صنایع دستی، آموزش ساخت و تولید صنایع دستی، انواع صادرات صنایع دستی و .. را دارا باشید.

به طور مثال صنایع دستی استان قزوین:
خوشنویسی
نگارگری
فرش بافی
گلیم بافی
جاجیم بافی
پن بافی (نوار بافی)
موج بافی
گلابتون دوزی
نم نم دوزی
زره بافی
مسگری
آینه کاری
گچ بری
منبت
سفال

صنایع دستی استان مازندران:
صنایع چوبی
در ضریح، صندوق مزار، ارسی
لاک تراشی
دانه پاش
جوله
کلز
کیله لاک
عصا
قند چوله
تنباکو چوله
سیر کوب
حصیر بافی
گلیم بافی
جاجیم بافی
جوراب بافی
موج بافی
پارچه بافی
چنته لفور
نمد مالی
سفال‌گری

و صنایع دستی استان اصفهان:
    خاتم‌کاری
    میناکاری
    گچبری
    گره چینی
    قلمدان سازی
    کاشی‌کاری
    مسگری
    منبت‌کاری
    سفالگری
    قلمزنی
    مینیاتور
    قالی بافی
    زری و مخمل بافی
    قلمکاری
    فیروزه کوبی
    زمردگری

و به همین صورت برای تمامی استان های ایران میتوان طراحی سایت صنایع دستی را اجرا نمود.
طراحی این نوع وب سایت میتوان با معرفی مناطق بوم گردی  در استان ها، معرفی مناطق گردشگری و اقامتی شهر ها و کلیه امکانات و مناطق استان شهر ها اجرا شود. معرفی صنایع دستی استان گیلان و شهر رشت، معرفی و فروش صنایع دستی استان های جنوبی مانند هرمزگان، بوشهر و خوزستان ، صنایع دستی استان کرمان و یا صنایع دستی استان یزد و همینطور تمامی استان ها.

درباره صنایع دستی استان خود، اگر مطلبی دارید در بخش نظرات همین بخش ثبت کنید.

 
طراحی سایت صنایع دستی    طراحی سایت صنایع دستی    طراحی سایت صنایع دستی    طراحی وب سایت صنایع دستی    طراحی وب سایت صنایع دستی    طراحی وب سایت صنایع دستی    طراحی وب سایت صنایع دستی   

طراحی یک وب‌سایت برای صنایع دستی می‌تواند به عنوان یک فرصت برای نمایش و فروش محصولات دست ساز و هنرهای دستی مورد استفاده قرار گیرد. در زیر، مواردی که باید در طراحی چنین وب‌سایتی مد نظر قرار گیرند را بررسی می‌کنیم:
نمایش محصولات: وب‌سایت باید دارای بخش‌هایی باشد که به طور جزئی انواع محصولات دست ساز و هنرهای دستی را نشان دهد. هر محصول باید دارای توضیحات کامل، ابعاد، جنس، و قیمت باشد.
گالری تصاویر: ایجاد یک گالری تصاویر برای نمایش محصولات با انواع مختلف و زوایای مختلف می‌تواند به مشتریان کمک کند تا بهترین تصمیم را بگیرند.
نمایشگرهای چندزبانه: اگر محصولات شما مورد تقاضای مشتریان بین المللی قرار می‌گیرند، امکانات چندزبانه برای وب‌سایت می‌تواند بسیار مفید باشد.
سیستم سفارشی‌سازی: اگر مشتریان می‌توانند محصولات را سفارشی‌سازی کنند، ایجاد یک سیستم که به آنها امکان می‌دهد انتخاب‌های خود را درباره رنگ، طرح، و موارد دیگر اعمال کنند، بسیار مفید است.
بخش اخبار و مقالات: ارائه مقالات و اخبار مربوط به هنرهای دستی، فنون ساخت، راهنمای ساخت، و موارد مشابه می‌تواند به جذب ترافیک ارگانیک و افزایش اعتماد مشتریان کمک کند.
فروشگاه آنلاین: ایجاد یک سیستم فروشگاه آنلاین که به مشتریان امکان خرید مستقیم و پرداخت آنلاین را فراهم کند بسیار حیاتی است.
نمایشگاه‌ها و رویدادها: اطلاع رسانی در مورد نمایشگاه‌ها، رویدادها و جشن‌های محلی می‌تواند به جذب مشتریان جدید کمک کند و وفاداری مشتریان را افزایش دهد.
ادغام با شبکه‌های اجتماعی: ایجاد دکمه‌ها و امکاناتی برای اشتراک گذاری محصولات در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند به گسترش دسترسی به مخاطبین کمک کند.
نمایشگرهای توضیحی و آموزشی: ارائه توضیحاتی درباره روش‌های ساخت و استفاده از محصولات و حتی ارائه آموزش‌های مرتبط می‌تواند ارزش افزوده وب‌سایت را افزایش دهد.
با توجه به این موارد، طراحی یک وب‌سایت برای صنایع دستی که تمام این نیازها را برطرف کند، می‌تواند به بهبود تجربه مشتریان و افزایش فروش کمک کند.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت بیش از 17 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املششهرداری نصیرشهر

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ