اسمارترمیل (SmarterMail) ایده آل برای ایمیل سرور mailserver-smartermail

اسمارترمیل (SmarterMail) ایده آل برای ایمیل سرور mailserver-smartermail

بهترین پیشنهاد برای راه اندازی ایمیل سرور سایت، فروش لایسنس اسمارترمیل، بهترین قیمت لایسنس اسمارترمیل، SmarterMail ایمیل سرور هاست

SmarterMail، یک ایمیل سرور با امکاناتی برای ارسال و دریافت ایمیل، چت گروهی با بهتریم امکانات ایمیل سازمانی می باشد.
لایسنس قانوی اسمارترمیل به  شما اجازه میدهد با امکانات سخت افزاری مقرون به صرفه، بهترین امکانات را در اختیار داشته باشید.
این بهترین راه حل ایمیل  برای  ISP ها و شرکت های میزبانی  است.

SmarterMail همیسه در دسترس شما. به تمامی ایمیل ها و چت های خود با هر مرورگری و هر کجا هستید دسترسی داشته باشید.
SmarterMail یکی از قدرتمندترین میل سرور های  مبتنی بر مرورگر در بازار و سازگار با تمام مرورگرهای اصلی دسک تاپ و موبایل می باشد.
رابط کاربری بسیار ساده و کاملا منحصر به فرد، به شما اجازه میدهد به راحتی امکاناتی بسیار خوب را داشته باشید.
در صورت نیاز یه استفاده از مرورگرهای دسک تاپ و موبایل، این موارد توسط اسمارترمیل مدیریت خواهد شد.از ار میل سروری به راحتی به اسمارترمیل منتقل شوید.
کاملا سازگار با مایکروسافت اوت لوک - Microsoft Outlook و پشتیبانی از تمامی سرویس های ایمیلی Gmail، Yahoo!، Microsoft Exchange، Office365 / Windows Live، Mail Enable، iMail و یا هر میل سرور دیگر که در حال استفاده آن هستید به راحتی به اسمارترمیل منتقل شوید.

امکانات سازمانی اسمارترمیل
اسمارترمیل امکانات خیلی زیادی در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید به راحتی با همکاران و مشتریان خود در ارتباط باشید.
تقویم های سازمانی و اتاق های کنفرانس
دفترچه تلفن ، تقویم ، کارها و یادداشت اشتراکی
قابلیت چت گروهی، چت صوتی و چت تصویری
با استفاده از تقویم موجود در SmarterMail  میتوانید نوع نمایش تقویم خود را به راحتی به صورت های روزانه، هفتگی و یا ماهانه  و به صورن نمایش تمامی قرار های ملاقات و برنامه ها تنظیم کنید.
برای هر قرار و پروژه خود زمان شروع و مدت انجام کار را مشخص کنید.
با توجه به اینکه اسمارترمیل (SmarterMail) مبتنی بر API هست، به راحتی میتوانید روال های میل سرور خود را به صورت اتوماتیک کنید، 

اسمارترمیل (SmarterMail) یک راه حل بسیار ساده  برای شخصی سازی و استفاده از وب میل را در اختیار شما خواهد گذاشت.
اسمارترمیل (SmarterMail) تعدادی آنتی ویرویس پیشرفته دارد 
پشتیبانی از ارتباطات ورودی و خروجی SSL/TLS
محدود کردن دسترسی مدیر با  آی پی ip
تشخیص نفوذ IDS
اعتبارسنجی active directory
شناسایی حملات DOS
جلوگیری از اسکریپت‌های مخرب  و بسیاری از امکانات دیگر را دارا می باشد.
به راحتی رنگ ها وقالب ایمیل خود را تغییر دهید، رابط کاربری را شخصی سازی کنید  و یا تغییرات و شخصی سازی در سطح کاربران را غیرفعال کنید.
تمامی سرور ها و هاست های میزبانی وب داخل ایران نیووب در حال استفاده از اسمارترمیل (SmarterMail) می باشد.

VPS یا سرور مجازی
سرور اختصاصی ایران
معرفی سرور احتصاصی

 
اسمارترمیل (SmarterMail) ایده آل برای ایمیل سرور    اسمارترمیل (SmarterMail) ایده آل برای ایمیل سرور    اسمارترمیل (SmarterMail) ایده آل برای ایمیل سرور    اسمارترمیل (SmarterMail) ایده آل برای ایمیل سرور    اسمارترمیل (SmarterMail) ایده آل برای ایمیل سرور    اسمارترمیل (SmarterMail) ایده آل برای ایمیل سرور    اسمارترمیل (SmarterMail) ایده آل برای ایمیل سرور    اسمارترمیل (SmarterMail) ایده آل برای ایمیل سرور    اسمارترمیل (SmarterMail) ایده آل برای ایمیل سرور    اسمارترمیل (SmarterMail) ایده آل برای ایمیل سرور    اسمارترمیل (SmarterMail) ایده آل برای ایمیل سرور    اسمارترمیل (SmarterMail) ایده آل برای ایمیل سرور    اسمارترمیل (SmarterMail) ایده آل برای ایمیل سرور   

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت 15 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانفدراسیون ورزش های همگانیبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املش

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ