آموزش طراحی وب سایت

آموزش طراحی وب سایت

طراحی سایت و ساخت سایت یکی از مهارت ها و هنر هایی است که امروزه خیلی ها توانایی و سلیقه و ذوق و هنر انجام و طراحی آن را دارند. شما زمانی توانایی انجام یک طرح و ایده را دارید که تخصص لازم برای اجرای آن را نیز داشته باشد.

پس میتوانید راه کار برطرف کردن خطاهای سایت و یا برنامه نویسی اجرای آن را یاد بگیریدو و یا خدمات مورد نیاز خود را از ما دریافت کنید.

آموزش طراحی سایت

یک وب مستر همیشه باید به اصول سئو سایت خود اهمیت دهید، مواردی که ممکن است بسیار ساده و کم اهمیت باشد، اما در نتیجه کار تاثیر گذار خواهد بود.پس در کمترین حالت راه اندازی یک وب سایت اینترنتی، نیاز دارید خدمات سئو سایت را به خوبی انجام دهید.

یکی از اولین خطاهایی که یک وب مستر باید در سایت خود در نظر داشته باشد خطاهای Broken link است. لینک بریده و یا خطاهای 404 در سایت که ممکن است به دلیل خطاهای سایت، قطعی سرور و یا ضعیف بودن خدمات میزبانی وب صورت گیرد.

آموزش طراحی سایت

شما باید درباره خطاهای 303 تا 500 اطلاعاتی داشته باشید و تنظیمات کانفیگ سرور خود را به بهترین حالت ممکن قرار دهید.در خیلی از موارد به سرور شما حمله می شودوپورت ها بسته می شود.پس باید نسبت به تظنیمات آن اطلاعات داشته باشید.

برای اینکه یک طراحی وب سایت خوب و قدرتمند باشید و بتوانید برای برنامه نویسی وب سایت ها اقدام کنید، در صورت نیاز به طراحی سایت استاتیک میتوانید html و css را فرا بگیرید. و برای طراحی سایت های داینامیک و فروشگاهی باید زبان های برنامه نویسی تحت وب همانند c# را یاد بگیرید.

asp چیست و چه کاربردی دارد؟ asp یا Active Server Pages یک زبان قدرتمند مایکروسافت برای برنامه نویسی در سمت سرور می باشد.

 

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت بیش از 17 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املششهرداری نصیرشهر

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ