طراحی سایت آزمایشگاه و وب سایت آزمایشگاهی

طراحی سایت آزمایشگاه و وب سایت آزمایشگاهی

با سپردن طراحی سایت آزمایشگاه و وب سایت آزمایشگاهی به تیم نیووب، از خدمات ما برای راه اندازی سایت امن و حرفه ای در این حوزه استفاده کنید.


همیشه یکی از بزرگترین مشکلات آزمایشگاه و همینطور افرادی که به این اماکن مراجعه میکنند، تسهیل جواب دهی و دریافت پاسخ آزمایشات برای بیماران می باشد.
بیماران شما باید قبل از مراجعه حضوری به آزمایشگاه کاملا راهنمایی شده و مراحل انجام کار را بدانند.

با توجه به شیوع ویروش کرونا ممکن است کسب و کار شما به خصوص آزمایشگاه شما دچار لطمه شده باشد.
حالا سوالی که مطرح شده این است که ایا راه اندازی وب سایت آزمایشگاه میتواند به رونق کسب و کار شما کمک کند؟
حتما اگر وب سایت شیک و با امکانات خوب را از شرکت طراحی سایت معتبر تحویل بگیرید،  بتوانید همیشه وب سایت خود را به روزرسانی کنید و آپدیت های جدیدی به آن اضافه کنید.
محتوای خوب و مفید برای بیماران خود تهیه کنید و خدماتی به انها ارائه کنید که برای بیمار مفید باشد، قطعا در جستجو های گوگل خواهید بود و با پیدا شدن سایت شما، کاربران بیشتر سایت شما را مشاهده و قطعا تماس بیشتر با شما خواهند داشت.
 در نیووب همواره سعی بر آن داریم با ارائه تمامی خدمات، از نیمه کار ماندن پروژه طراحی وب سایت شما جلوگیری کنیم، برای همین بعد سالها تجربه، بهترین تیم عکاسی را در کنار خود داریم و در صورت نیاز تمام فرایند عکاسی از ازمایشگاه شما توسط تیم نیووب انجام خواهد شد.
نوبت دهی آنلاین آزمایشگاه حتما بر اساس نوع بیماران شما میتواند برای شما مفید باشد.

معمولاً آزمایشگاه‌ها به دسته‌های زیر تقسیم می‌شوند
آزمایشگاه پزشکی تشخیص طبی
آزمایشگاه پاتوبیولوژی
 آزمایشگاه ژنتیک
آزمایشگاه پاتولوژی
آزمایشگاه‌های فیزیک
آزمایشگاه شیمی،
 آزمایشگاه‌های کامپیوتر
آزمایشگاه‌های بهداشت
آزمایشگاه‌های پاتوبیولوژی
آزمایش‌های متفرقه
تجربه انجام سیستم نوبت دهی اینترنتی در بیمارستان ها و مطب های مختلفی را داشتیم و بر اساس این تجربه،امیدواریم بتوانیم به کسب و کار شما نیز کمک کنیم.
 

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت 15 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املش

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ