طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه

طراحی وب سایت انواع نمایندگی های بیمه، ارائه خدمات آنلاین بیمه، فروش بیمه آنلاین و تمدید بیمه آنلاین، راه اندازی وب سایت خرید بیمه آنلاین


شرکت های ارائه دهنده خدمات بیمه در ایران زیاد هستند.
نوع خدمات بیمه نیز بر اساس شرایط بسیار گسترده می باشد .
انواع مختلف بیمه داریم که به نوعی همه ما با حداقل یکی از آنها سر و کار داریم و نیاز همیشگی ما هستند.
در حالت کلی انواع بیمه را میتوان به دو دسته اجتماعی و بازرگانی تقسیم کرد.
اما انواع بیمه به بخش های زیر تقسیم می شود:
بیمه آتش‌سوزی، بیمه حمل و نقل، بیمه مسافرتی  و بیمه سفر، بیمه عمر، بیمه حوادث، بیمه بدنه اتومبیل، بیمه شخص ثالث، بیمه درمان، بیمه کشتی، بیمه هواپیما، بیمه مهندسی، بیمه پول، بیمه مسوولیت، بیمه اعتباری،  بیمه زندگی، بیمه سرطان، بیمه سلامت، بیمه عمومی، بیمه مشترک، بیمه رایانه، بیمه تجارت، بیمه اموال، بیمه تأمین اجتماعیو ... ...
حالا شما در نظر بگیرید تقریبا همه مردم ایران به نحوی با انواع بیمه ها در ارتباط هستند و همیشه برای خرید و یا تمدید بیمه خود نیاز دارند به مراکز مختلف مورد تایید این نوع سازمان ها و بیمه ها، مراجعه کنند.
همیشه یکی از مهمترین دغدغه های مردم تمدید بیمه به صورت خیلی سریع، استفاده از تخفیف های بیمه قبلی، کمترین هزینه و با اطمینان کامل از خرید، بوده است.
شما که در حال حاضر نمایندگی بیمه خاصی را دارید، حتما برای مشتریان قدیم خود خدمات جدیدی را در نظر بگیرید،شما مشتریان چندین ساله دارید که سالهاست با شما در ارتباط هستند و از طریق شما اقدام به تمدید بیمه قبلی و یا خرید بیمه های جدید میکنند.
در وب سایت خود برای مشتریان پنل کاربری جدید ایجاد کنید، خدمات خود را به آنها معرفی کنید و همیشه و همه جا در دسترس مشتریان خود باشید،
کار بر شما به راحتی میتواند در هر ساعت از شبانه روز برای تمدید بیمه خود اقدام کند.
دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دفتر بیمه شما نخواهد بود و در کمترین زمان میتوانید به مشتریان قبلی خود ارائه خدمات کنید.
حالا توجه داشته باشید این موارد که در بالا ذکر شد برای مشتریان قبلی شما بود که شما را میشناسند و از  قبل با شما در ارتباط بوده اند.
حالا بدانید اشخاص جدیدی که در منطقه مورد فعالیت شما هستند و بر اساس جستجو در گوگل و یا نقشه گوگل، بر اساس نزدیکترین مراکز بیمه سرچ میکنند و سپس موفق به یافتن سایت شما و ارتباط با دفتر بیمه شما خواهند شد.
پس با راه اندازی وب سایت بیمه خود همیشه در دسترس افرادی هستید که نیاز به خرید و یا تمدید بیمه دارند و به راحتی میتوانید با انها ارتباط برقرار کنید.
البته قطعا راه اندازی وب سایت بیمه نیاز به امکانات و خدمات خاصی دارد که بر اساس نیاز شما و مشتریان شما برنامه نوسی و اجرا خواهد شد.
اینکه چه خدماتی را باید آنلاین ارائه کنید، چطور برنامه نویسی و اجرا کنید که برای مخاطب کاربردی و قابل استفاده باشد، چه آفر هایی برای خرید و یا تمدید بیمه خود ارائه دهید و بسیاری موارد دیگر که در هنگام برنامه نویسی و اجرای وب سایت شما، پیشنهاد داده خواهد شد
امکاناتی مانند نرخ انواع بیمه، مشخصات و جزییات بیمه ها، نوع پرداخت بیمه به صورت نقد و یا تخفیف ها، اطلاع رسانی ها برای تمدید  بیمه و بسیاری امکانات دیگر در این بخش ها قابل برنامه نویسی و اجرا خواهد بود. پس قیمت طراحی سایت بیمه با سیستم اختصاصی بر اساس امکانات مد نظر شما مشخص خواهد شد.
برای کسب اطلاعات و مشاوره رایگان، با همکاران ما در تماس باشید..
 

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت بیش از 17 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املششهرداری نصیرشهر

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ