طراحی سایت برج مسکونی تجاری

طراحی سایت برج مسکونی تجاری

طراحی سایت مخصوص برج های تجاری و برج های مسکونی برای معرفی و ارائه خدمات به کاربران و مراجعین به برج ها.

حتما برای شما هم پیش آمده که به ساختمانی مسکونی یا برجی تجاری دعوت شده اید و تا به حال به انجا نرفته باشید.
حتما دغدغه دارید که هیچ اشنایی ندارید و هیچ اطلاعاتی درباره آن مجتمع نداشته باشید.
پس طبیعی هست که بهترین راه برای معرفی برج خود سپردن طراحی سایت برج تجاری خود به تیم نیووب خواهد بود.
با طراحی وب سایت برج مسکونی و تجاری خود در نیووب ، به اعتبار برج خود اضافه کرده اید و با قراردادن اطلاعات برج خود در  سایت میتوانید برند برج خود را افزایش دهید.

مخاطبین شما به راحتی با سرچ در گوگل و پیدا کردن وب سایت، درباره شما اطلاعات را به دست خواهند آورد و هیمشه میتوانند از خدمات شما مطلع و به روز باشند. مثلا لوکیشن برج شما، اطلاعات دقیق درباره پارکینگ ها، شرایط برج، واحد یا مغازه مورد نظر و بسیاری اطلاعات دیگر که برای کاربر مفید خواهد بود.
این نوع طراحی سایت فقط مخصوص یک برج خاص نخواهد بود، به طور مثل تمامی مشاورین املاک و یا حتی معمار ها و سازنده های برج میتوانند از این نوع خدمات طراحی ، برای برند سازی و تبلیغات کار خود استفاده کنند.
یکی از راه های برند شدن برج مسکونی، طراحی سایت شیک و حرفه ای برای مجتمع و اطلاع رسانی و ارائه خدمات در وب سایت خواهد بود.
عکاسی حرفه ای از نماهای اصلی ساختمان و داخل ساختمان، ارائه توضیحات خوب و کامل از نوع ساحتمان، قطعا در خرید و فروش ساختمان شما اثر گذار خواهد بود.
اگر مجتمع تجاری و یا مسکونی باشید، برای تمام موارد از جمله قوانین و مقررات ساختمان خود میتوانید از سایت استفاده کنید. اطلاع رسانی به مالکین و مستاجرین برج شما؛ اطلاعات کلی ساختمان برای مراجعه  کنندگان به برج و تمامی این موارد خیلی از مشکلات مردم برای مراجعه به برج شما را برطرف خواهد کرد.
به طور مثال تمامی شرکت های فعال در حوزه معماری میتوانند بر اساس شرایط از این نوع خدمات طراحی سایت استفاده کنند.
برای مشاوره درباره نحوه راه اندازی سایت برج خود، حتما با مشاورین ما در تماس باشید.

مراحل انجام پروژه طراحی سایت برج مسکونی تجاری شما در نیووب

بر اساس نوع وب سایت مد نظر شما برای اجرا، بخش های مختلف سایت به ترتیب زیر انجام خواهد شد.

خدمات طراحی سایت برج مسکونی تجاری نیووب

به طور کلی زمان طراحی سایت برج مسکونی تجاری بر اساس نیاز شما و با توجه به امکانات مورد نظر شما خواهد بود، اما در کل در حدود 25 تا 35 روز زمان برای اجرا نیاز خواهد داشت.

در نیووب پس از انجام طراحی سایت برج مسکونی تجاری شما، برای مدت یک سال کامل از سایت شما پشتیبانی خواهد شد و پس از این زمان میتوانید قرارداد پشتیبانی خود را تمدید کنید.

این موضوع به نوع پروژه شما و فاز بندی شدن آن برای اجرا خواهد داشت، اما در حالت کلی مبلغی به عنوان پیش پرداخت و باقی مبلغ با توجه به پروژه شما و در هر فاز پرداخت خواهد شد.

بر اساس نوع برنامه نویسی شما به تمام بخش های سایت برای مدیریت دسترسی خواهید داشت، شما میتوانید تمام محتوای وب سایت را به روز رسانی کنید.

بله، اگر هاست شما پیش نیاز های لازم برای راه اندازی سایت راداشته باشد میتوانید از همان هاست برای فعال شدن سایت خود استفاده کنید.

بله حتما، در پنل مدیریت هاست خود میتوانید از تمام اطلاعات داخل هاست و همچنین از دیتابیس خود در هر زمان نسخه پشتیبان تهیه کنید.

به فضایی که در سرور برای راه اندازی یک سایت در نظر گرفته میشود، هاست میگویند. بر روی هاست تمامی اطلاعات یک وب سایت و همینطور ایمیل ها ذخیره خواهد شد. این فضا بخشی از فضای اصلی سرور می باشد که به دامنه شما اختصاص داده شده است.به همین فضا هاست اشتراکی میگویند.

دامنه می شود اسم سایت شما مثلا www.newwebdesign.org اما هاست می شود مقدار فضایی که شما در اختیار دارید تا اطلاعات خود و سایت خود را در آن فعال کنید.

اول به حجم اطلاعات شما بستگی دارد، مثلا چقدر عکس، ویدیو و یا فایل های دانلودی مانند پی دی اف دارید، بر این اساس و بر اساس پهنای باند مورد نیاز میتوانید هاست مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پس از ثبت سفارش هاست اطلاعات مدیریتی به ایمیل شما ارسال خواهد شد، بر اساس نیاز میتوانید تمامی بخش مانند اف تی پی، ایمیل ها، دیتابیس و .. را در پنل خود مدیریت کنید.

هیچ نیازی به انتقال دامنه شما به نیووب نمی باشد، دامنه شما در هر پنلی ثبت شده است میتوانید در اختیار داشته باشید و همانجا تمدید کنید، پس از خرید هاست مورد نظر خود با نیم سرور های ارائه شده میتوانید دامنه خود را به هاست متصل کنید.

برای طراحی یک وب‌سایت برای برج مسکونی و تجاری، می‌توانید به موارد زیر توجه کنید:
صفحه اصلی (Home Page): نمایش اطلاعات کلی در مورد برج، امکانات، خدمات، و تصاویری از طرح و طراحی داخلی و خارجی.
درباره ما (About Us): توضیح درباره تاریخچه برج، موقعیت جغرافیایی، ویژگی‌ها، و اهداف.
امکانات و خدمات (Facilities and Services): ارائه اطلاعات درباره امکانات موجود در برج مانند استخر، سالن ورزش، امنیت، پارکینگ، و ...
واحدهای مسکونی و تجاری (Residential and Commercial Units): اطلاعات و تصاویر از واحدهای مسکونی و تجاری موجود برای فروش یا اجاره.
صفحه اخبار و رویدادها (News and Events): اطلاعیه‌ها و رویدادهای مرتبط با برج و اتفاقات منطقه‌ای.
صفحه تماس با ما (Contact Us): اطلاعات تماس شامل آدرس، شماره تلفن، فرم تماس، و نقشه مکانی.
صفحه معرفی طراح و مشاور ساختمانی (Architect and Consultant): اطلاعات درباره معماران و مشاورانی که در طراحی و ساخت برج شرکت کرده‌اند.
گالری تصاویر (Photo Gallery): نمایش تصاویری از برج، واحدهای داخلی و خارجی، امکانات، و مناظر طبیعی اطراف.
صفحه رزرو و بازدید مجازی (Booking and Virtual Tour): ارائه امکان رزرو واحدها و برگزاری تور مجازی برای آشنایی بیشتر با برج.
بخش مدیریت کاربران (User Management): ایجاد حساب کاربری برای کاربران و ارائه امکانات مانند ورود، ثبت نام و مدیریت اطلاعات کاربری.
همچنین، اهمیت دادن به طراحی زیبا و مدرن، سازگاری با دستگاه‌های مختلف (responsive design)، و اطمینان از سرعت بارگذاری مناسب از جمله موارد حیاتی در طراحی وب‌سایت برای برج مسکونی و تجاری می‌باشد.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت بیش از 17 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املششهرداری نصیرشهر

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ