گروه طراحی سایت نیووب

گروه طراحی سایت نیووب

گروه طراحی سایت نیووب با تجربه سالها ارائه خدمات طراحی سایت، تولید نرم افزار های سازمانی تحت وب،ثبت دامنه و ارائه میزبانی وب داخل ایران

گروه طراحی سایت نیووب یا گروه نرم افزاری نیووب، در ابتدای کار با ارائه خدمات طراحی سایت استاتیک در شهر کرج و تهران آغاز کرده بود. تیم نیووب با تشکیل شدن افراد جوان و پر انرژی و خلاق توسط رضا گلاب در حوزه خدمات طراحی گرافیک وب سایت، برنامه نویسی صفحات استاتیک و به صورت ترکیب فلش و اچ تی ام ال، تشکیل و شروع به فعالیت کرده بود.
در حال حاضر گروه طراحی سایت نیووب با تجربه ساخت بیش از 950 پروژه و نرم افزار تحت وب،تشکیل شدن تیم حرفه ای و متخصص برای اجرای وب سایت های اینترنتی، در سراسر ایران فعالیت دارد.
در این سالها با کسب تجربه، پیشرفت تکنولوژی های برنامه نویس و راه کارهای خدمات تحت وب، نیاز شرکت ها و سازمان ها به کد نویسی وب سایت های اختصاصی و بهینه شده برای هر کسب و کار، در گروه طراحی وب سایت نیووب همیشه سعی کردیم با تکنولوژی روز و بر اساس استاندارد و همچنین نیاز کاربر داخلی در ایران، ارائه خدمات کنیم.
در حال حاضر خدمات گروه طراحی سایت نیووب شامل بخش های:
طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت سازمانی و نرم افزار های اختصاصی و تحت وب
بهینه سازی وب سایت
طراحی فروشگاه های اینترنتی
ثبت دامنه
ارائه خدمات میزبانی وب در ایران و خدمات دیگر می باشد.البته که در زیر مجموعه خدمات طراحی وب سایت شامل تمامی بخش های اختصاصی بر اساس نوع کسب و کارها، خواهد بود.

نیاز تمام اشخاص، شرکت ها و صنایع برای حضور در بازار گسترده اینترنت و داشتن وب سایت حرفه ای و خلاقانه، سبب شده در نیووب با ارائه تحلیل و اجرای اختصاصی گرافیک وب سایت ها، برنامه نویسی ها بر اساس نیاز کارفرما و نوع سب و کار و همچنین نیاز مخاطب شما برای استفاده از وب سایت، بتوانیم با بهترین تکنولوژی و امکانات ارائه خدمات طراحی وب را اجرا و برنامه نویسی کنیم.
ارائه خدمات مشاوره رایگان برای شروع و راه اندازی بهترین طراحی سایت اینترنتی، باعث میشود برای تمامی کسب و کارهای خود بتوانید از این خدمات بهره مند شوید و با تحقیق وداشتن آگاهای از نوع ارائه خدمات، بتوانید ما را انتخاب کنید.

گروه طراحی وب سایت نیووب با بهینه سازی اختصاصی تمام سایت های طراحی شده توسط تیم خود، بر اساس نوع کلمات کلیدی و کسب و کار شما،بهترین وب سایت را برای موتور های جستجو به شما ارائه خواهد کرد، بر اساس استاندارد های رعایت شده در خدمات برنامه نویسی، سایت شما کاملا مورد تایید گوگل خواهد بود، در این مرحله با تولید محتوای اختصاصی و دست اول، برای وب سایت به راحتی به بهترین نتیجه در سرچ کاربران دست خواهید یافت.
در آژانس طراحی وب سایت نیووب به این موضوع اعتقاد داریم که طراحی سایت با سئو کاربرد دارد و در صورت نداشتن سئو قوی برای وب سایت خود، ممکن است از رقبای خود عقب تر باشید.
هر نوع کسب و کاری که داشته باشید سایت شما باید در موتور های جستجوگر دیده شود و بتوانید بر اساس کلیک کاربران و ورود آنها به سایت خود، مشتریان جدید برای خود داشته باشید.
طراحی رابط کاربری قوی و اختصاصی یکی دیگر از مزیت های گروه نیووب در پیاده سازی وب سایت های اینترنتی می باشد.سایت شما نباید کپی شده از وب سایت دیگر باشد، شما باید بر اساس نوع خدمات خود قالب وب سایت را پیاده سازی کنید، کاربر شما باید از حضور در سایت شما لذت ببرد و خسته نشود تا این موضوع بتواند به فروش و ارتباط شما با مشتری را برقرار کند.
( رابط کاربری یا UI مخفف User Interface  و طراحی تجربهٔ کاربری User experience designو طراح رابط کاربری که به آن UI Designerگفته خواهد شد.)
در گروه طراحی سایت نیووب اعتقاد داریم که انجام و تحویل وب سایت، بخشی از خدمات خواهد بود و اصل موضوع در پشتیبانی سایت، نگهداری و ارائه خدمات بعد از برنامه نویسی و تحویل سایت خواهد بود.
سایت شما پس از تحویل نیاز به نگهداری و بهینه شدن و به روز شدن خواهد داشت، در تمام این موارد کنار شما هستیم و در سال اول با ارائه خدمات 1 سال گارانتی و پشتیبانی رایگان، در کنار شما خواهیم بود.
ما یکی از قدیمی ترین گروه های طراحی سایت در ایران  هستیم که فعالیت خود را شروع کردیم و در این زمان هدف ما ارائه خدمات حرفه ای و با کیفیت برای رونق بخشیدن به کسب و کار شما بوده است.
از اینکه در این سالها گروه طراحی سایت نیووب را به عنوان مجری خدمات طراحی سایت خود، انتخاب کرده اید از شما سپاسگزاریم.
 

بخشی از سوالات متداول درباره گروه طراحی سایت نیووب

در نیووب تمامی بخش های طراحی سایت شما، بر اساس شرایط به صورت کاملا اختصاصی برنامه نویسی و اجرا خواهد شد.

خدمات طراحی سایت نیووب

به طور کلی زمان طراحی سایت بر اساس نیاز شما و با توجه به امکانات مورد نظر شما خواهد بود، اما در کل در حدود 25 تا 35 روز زمان برای اجرا نیاز خواهد داشت.

در نیووب پس از انجام طراحی سایت شما، برای مدت یک سال کامل از سایت شما پشتیبانی خواهد شد و پس از این زمان میتوانید قرارداد پشتیبانی خود را تمدید کنید.

این موضوع به نوع پروژه شما و فاز بندی شدن آن برای اجرا خواهد داشت، اما در حالت کلی مبلغی به عنوان پیش پرداخت و باقی مبلغ با توجه به پروژه شما و در هر فاز پرداخت خواهد شد.

بر اساس نوع برنامه نویسی شما به تمام بخش های سایت برای مدیریت دسترسی خواهید داشت، شما میتوانید تمام محتوای وب سایت را به روز رسانی کنید.

بله، اگر هاست شما پیش نیاز های لازم برای راه اندازی سایت راداشته باشد میتوانید از همان هاست برای فعال شدن سایت خود استفاده کنید.

بله حتما، در پنل مدیریت هاست خود میتوانید از تمام اطلاعات داخل هاست و همچنین از دیتابیس خود در هر زمان نسخه پشتیبان تهیه کنید.

به فضایی که در سرور برای راه اندازی یک سایت در نظر گرفته میشود، هاست میگویند. بر روی هاست تمامی اطلاعات یک وب سایت و همینطور ایمیل ها ذخیره خواهد شد. این فضا بخشی از فضای اصلی سرور می باشد که به دامنه شما اختصاص داده شده است.به همین فضا هاست اشتراکی میگویند.

دامنه می شود اسم سایت شما مثلا www.newwebdesign.org اما هاست می شود مقدار فضایی که شما در اختیار دارید تا اطلاعات خود و سایت خود را در آن فعال کنید.

اول به حجم اطلاعات شما بستگی دارد، مثلا چقدر عکس، ویدیو و یا فایل های دانلودی مانند پی دی اف دارید، بر این اساس و بر اساس پهنای باند مورد نیاز میتوانید هاست مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پس از ثبت سفارش هاست اطلاعات مدیریتی به ایمیل شما ارسال خواهد شد، بر اساس نیاز میتوانید تمامی بخش مانند اف تی پی، ایمیل ها، دیتابیس و .. را در پنل خود مدیریت کنید.

هیچ نیازی به انتقال دامنه شما به نیووب نمی باشد، دامنه شما در هر پنلی ثبت شده است میتوانید در اختیار داشته باشید و همانجا تمدید کنید، پس از خرید هاست مورد نظر خود با نیم سرور های ارائه شده میتوانید دامنه خود را به هاست متصل کنید.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت بیش از 17 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املششهرداری نصیرشهر

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ