طراحی سایت دانشگاهی و ساخت پورتال دانشگاه

طراحی سایت دانشگاهی و ساخت پورتال دانشگاه

طراحی پورتال دانشگاه، ساخت وب سایت دانشگاه، طراحی سایت و طراحی پورتال دانشگاهی با امکانات تخصصی، پشتیبانی یک سال

هر زمان از طراحی سایت دانشگاهی صحبت میکنیم، نیاز به ارائه خدمات آنلاین برای تعداد زیادی از دانشجویان و اساتید در وب سایت دانشگاه خواهد بود.
مهمترین اصل طراحی سایت دانشگاهی، اطلاع رسانی ها و ارائه خدمات آنلاین در پورتال دانشگاه می باشد.
دانشجو همیشه با مراجعه به وب سایت دانشگاه، نیاز دارد تا تمامی خدمات را به صورت بر خط در سایت مشاهده کند و کمترین مراجعه حضوری به داشنگاه را داشته باشد. اینکار از وجود مراجعات حضوری بیش از حد به دانشگاه جلوگیری خواهد کرد.
طراحی پرتال دانشگاهی یکی از موارد استفاده طراحی پرتال ها می باشد.در این نوع طراحی دانشجو باید بتواند وارد پرتال شود و با انتخاب واحد و پرداخت شهریه، بتواند خدمات مورد نیاز خود را در پرتال دانشگاه به راحتی انجام دهد.
شما با طراحی پورتال دانشگاهی در حقیقت به تمام امور دانشجویان، مدیریان دانشگاه و اساتید، نظم خواهید داد و برای بهینه شدن روال کارهای این افراد، خدماتی ارائه خواهید کرد.
بخش های مختلفی در طراحی سایت دانشگاهی مورد استفاده قرار خواهد گرفت:
•    پنل کاربری دانشجویان و اساتید
بر اساس نیاز باید به هر دانشجو و استاد در پرتال دانشگاه، امکانات و خدماتی ارائه شود که در پنل کاربری هر شخص همیشه در دسترس باشد و دانشجو بتواند با مراجعه به آن، به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا کند.به عنوان مثال بتواند برای استاد خود پیام ارسال کند، لیست انتخاب واحد های قبلی خود را مشاهده کند. پرداختی های خود در پورتال دانشگاه را مشاهده کند و بسیاری بخش های دیگر که میتوان بر اساس شرایط ایجاد و برنامه نویسی کرد.
•    جست‌وجو در سایت دانشگاهی
دانشجو باید بتواند از خدمات جستجوی قوی و پیشرفته در طراحی پورتال دانشگاه استفاده کند.به این منظور بهترین و قوی ترین قابلیت جستجو در طراحی سایت دانشگاه رعایت شده که کاربر بتوانید به راحتی به هر موضوعی که نیاز دارد دسترسی داشته با کمترین و راحت ترین کلمات، مقاله و مطالب مورد نظر خود در سایت دانشگاه را پیدا کند.
•    دانشکده‌ها و مقالات علمی سایت دانشگاهی
تمامی بخش های یک دانشگاه مانند دانشکده ها و مقالات تخصصی هر بخش که در طراحی وب سایت دانشگاه ثبت می شود، باید در دسته بندی های مشخص و جانمایی مناسب، به راحتی به کاربران نمایش داده شود.
هر دانشجو بر اساس نیاز بتواند به بخش های مورد نظر خود دسترسی داشته باشد.
همه مطالب جداگانه و بر اساس برچسب ها در پورتال دانشگاه ثبت و ذخیره شود.
•    رعایت اصول صحیح برنامه نویسی در طراحی سایت دانشگاه
باید در نظر گرفته شود که در طراحی وب سایت دانشگاهی، کد نویسی سایت کاملا استاندارد و بهینه شده اجرا شود. سایت دانشگاه باید کاملا صحیح و بدون مشکل در تمام موبایل ها و تبلت ها نمایش داده شود.سرعت لود سایت دانشگاهی باید بسیار بالا و در کمترین زمان اجرا شود.
سایت دانشگاه باید کاملا واکنش گرا برای اجرا در همه دستگاه های هوشمند باشد.
•    بهینه سازی سیات دانشگاه برای موتور های جستجو
در این زمان هر سایت که طراحی و اجرا می شود حتما باید دارای سئو بالا برای گوگل باشد. طراحی و سئو سایت دانشگاهی باید حتما بر اساس استاندارد و الگوریتم های گوگل باشد.مقالات ثبت شده در پرتال دانشگاه باید در سریع ترین زمان در گوگل ایندکس شود و در بالاترین رتبه گوگل همیشه در اختیار کاربران قرار گیرد.
•    مدیریت همایش ها، سمینار ها و کنفرانس ها در سایت دانشگاه
یکی از ضروری ترین بخش های طراحی سایت دانشگاه مدیریت انواع همایش ها و کنفرانس ها در دانشگاه می باشد، برای اطلاع رسانی ها،ارسال فایل برای شرکت کنندگان، اطلاع رسانی از همایش بعد از اتمام در پرتال دانشگاه و بسیاری از خدمات دیگر که در طول سال ممکن است چندین بار در دانشگاه اجرا شود.
•    چند زبانه بودن طراحی پورتال دانشگاه
بر اساس امکانات و خدمات دانشگاه، در طراحی پورتال دانشگاهی از چند زبانه بودن برای اطلاع رسانی و خدمات یک دانشگاه و دانشکده های آن استفاده خواهد شد.


طراحی واکنشگرا، امنیت و بروز رسانی، امکان چند زبانگی، مدیریت کاربران، مدیریت سطوح دسترسی، مدیریت عملکرد کاربران، مدیریت محتوا، مدیریت مطالب، مدیریت منو ها، مدیریت پرسش و پاسخ، مدیریت تماس با ما، مدیریت خبرنامه، مدیریت زبان، مرکز ایمیل، مرکز پیام کوتاه، مدیریت قوانین و مقررات، مدیریت دانلود ها با سطوح دسترسی، مدیریت درگاه ها و تراکنش ها، سامانه پشتیبانی،، سامانه جلسات انلاین، مدیریت پروژه ها، مدیریت نشریه ها، مدیریت همایش ها و سمینار ها، مدیریت مناقصه و مزایده، مدیریت چارت سازمانی، مدیریت مجلات الکترونیکی، مدیریت مناسبتها و رویدادها، ارتباط امن، نقشه گوگل، مدیریت ایده ها، مدیریت دپارتمان ها، مدیریت اساتید، مدیریت کتاب، مدیریت تحقیقات، مدیریت دروس تدریسی اساتید، مدیریت رتبه های اساتید، مدیریت گروه های اموزشی بخش از امکانات مورد نیاز در طراحی پورتال دانشگاهی می باشد.


بهترین شرکت طراحی سایت دانشگاهی تهران،طراحی وب سایت پلان دانشکده، طراحی سایت جهاد دانشگاهی، شرکت طراحی سایت دانشگاهی ایران، بهترین طراحی سایت دانشگاه، قیمت طراحی سایت دانشگاهی، طراحی سایت دانشگاه با net، طراحی سایت دانشکده دانشگاه، ، طراحی سایت دانشگاه مجازی، بهترین شرکت طراحی سایت دانشگاه و ... بسیاری از مواردی می باشد که در این طراحی و اجرا مد نظر شما می باشد. در نیووب سعی داریم با رعایت تمام قوانین و استاندارد های برنامه نویسی و بهینه سازی وب سایت دانشگاه، بهترین خدمات را به شما ارئه کنیم.
برای دریافت مشاوره رایگان، لطفا با همکاران ما در تماس باشید.

برای طراحی وب‌سایت دانشگاهی و ساخت پورتال دانشگاه، می‌توانید به موارد زیر توجه کنید:
صفحه اصلی (Home Page): نمایش اطلاعات کلی درباره دانشگاه، اخبار و رویدادها، لینک‌های مهم، و لینک‌های دسترسی به بخش‌های مختلف پورتال.
درباره دانشگاه (About University): توضیحات درباره تاریخچه و ماموریت دانشگاه، فلسفه آموزشی، ارزش‌ها، و اهداف.
آموزش (Education): ارائه اطلاعات درباره رشته‌های تحصیلی، دوره‌های آموزشی، و برنامه‌های درسی.
تحقیق و توسعه (Research and Development): ارائه اطلاعات درباره زمینه‌های تحقیقاتی، پروژه‌های تحقیقی، و مقالات علمی.
خدمات دانشجویی (Student Services): اطلاعات درباره خدمات دانشجویی شامل ثبت نام، امور مالی، مسکن، و خدمات پشتیبانی.
پورتال دانشجویی (Student Portal): ایجاد یک پورتال کاربری برای دانشجویان شامل دسترسی به اطلاعات آموزشی، تقویم تحصیلی، درخواست‌ها، و ارتباط با اساتید.
پورتال اساتید (Faculty Portal): ایجاد پورتال کاربری برای اساتید شامل دسترسی به اطلاعات آموزشی، امکانات ارتباطی با دانشجویان، و ارسال اطلاعیه‌ها.
اخبار و رویدادها (News and Events): اطلاع رسانی درباره اخبار و رویدادهای مهم دانشگاه و جامعه دانشگاهی.
تماس با ما (Contact Us): اطلاعات تماس شامل آدرس، شماره تلفن، ایمیل، و فرم تماس.
مراکز تحقیقاتی (Research Centers): معرفی مراکز تحقیقاتی موجود در دانشگاه و فعالیت‌های آنها.
کتابخانه دیجیتال (Digital Library): ایجاد یک کتابخانه دیجیتال برای دسترسی به کتب، مقالات، و منابع دیگر آموزشی.
صفحه‌های فرعی (Subpages): صفحه‌های مخصوص به هر بخش از دانشگاه مانند دانشکده‌ها، موسسات تحقیقاتی، و واحدهای مختلف.
برای طراحی وب‌سایت دانشگاهی و پورتال دانشگاه، لازم است تمامی موارد بالا به شیوه‌ای کارآمد، قابل دسترس، و جذاب برای کاربران طراحی شوند. همچنین، پایبندی به استانداردهای دسترسی‌پذیری و رابط کاربری مناسب برای افزایش رضایت کاربران از وب‌سایت بسیار مهم است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت بیش از 17 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املششهرداری نصیرشهر

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ