طراحی سایت مدرسه و ساخت وب سایت برای مدارس

طراحی سایت مدرسه و ساخت وب سایت برای مدارس

طراحی وب سایت مدرسه و راه اندازی وب سایت مدرسه، از ضروری ترین امکانات یک مدرسه برای معرفی و حضور در بستر وب خواهد بود.

در این سالها علم و تکنولوژی به طور عجیبی پیشرفت داشت و دچار تغییرات فراوانی شد.
نوع آموزش مدارس به دانش آموزان بسیار تغییر کرده و نسبت به زمان قدیم؛ تغییراتی داشته است.
همانطور که زمان شروع ویروس کرونا، آموزش های غیر حضوری مدارس شروع شد و کلا روال آموزشی در سراسر ایران، بسیار نسبت به گذشته فرق کرده است.
این تغییرات برای معلم و دانش آموزان بسیار زیاد بوده است.
در حال حاضر طراحی وب سایت مدرسه باید برای تمام مدارس ایران انجام شود. هر مدرسه نیاز دارد تا بر اساس شرایط ارتباط مدرسه و دانش آموز را برقرار کند.
طراحی سایت مدرسه برای ایجاد فضای آنلاین آموزش و اطلاع رسانی، نیاز به ساخت سایت حرفه ای مدرسه خود دارد که بتواند خدمات آموزشی آنلاین را برای والدین و دانش آموزان فراهم کند.
طراحی وب سایت آموزشی و هوشمند سازی مدارس چند سالی است که مورد توجه قرار گرفته و بر اساس شرایط در مدارس انجام میشود.
هر مدرسه یا آموزشگاه در حال حاضر نیاز به داشتن یک طراحی وب سایت حرفه ای برای مدرسه خود جهت معرفی امکانات و خدمات خود، دارد.
ایجاد ارتباط مجازی بین معلمان و دانش آموزان، با داشتن وب سایت و اپلیکیشن مدرسه امکان دارد و این ساختار بر اساس نیاز مدرسه، نوع خدمات معلمان و نیاز های دانش آموزان ایجاد می شود.
طراحی وب سایت مدرسه به مدیران و مسئولین یک مدرسه اجازه خواهد داد تا تمامی اطلاع رسانی های لازم برای والدین و دانش آموزان، را در پنل های کاملا جداگانه و به راحتی برایشان ارسال کنند. اتصال به سامانه پیامکی و اطلاع رسانی های روی موبایل،ارسال فایل های لازم روی پنل هر کاربر، میتواند بسیاری از مراجعات حضوری به مدرسه را کم وهمچنین سرعت ارسال اطلاعات و دریافت نظر سنجی ها از والدین را ، بیشتر کند.
هزینه طراحی سایت مدرسه بر اساس نوع امکانات مد نظر برای اجرا در سایت مشخص می شود.باید در نظر داشته باشید که قیمت یک وب سایت را باید بر اساس نوع پیوست فنی و بخش های لازم برای برنامه نویسی در سایت، مشخص کرد.
طراحی سایت مدرسه و آموزشگاه با قابلیت کلاس انلاین، حضور غیاب، امکان ارسال تکالیف، امکان دریافت شهریه و امکان ثبت نام انلاین دانش آموزان و بخش های دیگر میتواند برنامه نویسی و اجرا شود.
طراحی سایت ویژه ی مدارس، هنرستان ها و سایر آموزشگاه ها باید به صورت کاملا ریسپانسیو و بر اساس نمایش صحیح روی موبایل و تبلت، ایجاد شود.بهترین طراحی سایت مدرسه حتما باید دارای سرعت لود بسیار بالا، دسترسی سریع و اسان کاربر به امکانات وب سایت، طراحی گرافیک زیبا و حرفه ای و همیشه در دسترس کاربران باشد.
برای طراحی پورتال مدرسه ها حتما از ماژول ها و بخش هایی استفاده می شود که بر اساس نوع نیاز مدرسه، بتواند خدمات اینترنتی را به دانش آموز منتقل کند.طراحی پرتال مدرسه قطعا باید طراحی رابط کاربری خوب و قوی داشته باشد.ماژول های پنل کاربران و پنل ادمین وب سایت باید به سادگی و به صورت استاندارد کار کند و با کمترین پیچیدگی بتوان پرتل مدرسه را مدیریت کرد.


 

برای طراحی یک وب‌سایت برای مدرسه، می‌توانید به موارد زیر توجه کنید:
صفحه اصلی (Home Page): نمایش اطلاعات کلی درباره مدرسه، اخبار و رویدادها، و لینک‌های مهم به بخش‌های دیگر وب‌سایت.
درباره ما (About Us): توضیحات درباره تاریخچه، ماموریت، ارزش‌ها، و فلسفه آموزشی مدرسه.
اطلاعات تماس (Contact): اطلاعات تماس شامل آدرس، شماره تلفن، ایمیل، و فرم تماس با مدرسه.
اخبار و رویدادها (News and Events): اطلاع‌رسانی درباره اخبار، رویدادها، و فعالیت‌های مدرسه.
برنامه درسی (Curriculum): ارائه اطلاعات درباره برنامه درسی و فعالیت‌های آموزشی مدرسه.
معرفی اساتید و کادر آموزشی (Faculty): معرفی اساتید و کارکنان آموزشی به همراه اطلاعات تماس آنها.
خدمات دانش‌آموزی (Student Services): ارائه اطلاعات درباره خدمات دانش‌آموزی از جمله کتابخانه، ورزشگاه، و خدمات بهداشتی.
تقویم تحصیلی (School Calendar): نمایش تقویم تحصیلی و تعطیلات مدرسه.
گالری تصاویر (Photo Gallery): نمایش تصاویر از فعالیت‌ها، رویدادها، و تجهیزات مدرسه.
ثبت نام (Admissions): ارائه اطلاعات درباره فرآیند ثبت نام و پذیرش دانش‌آموزان جدید.
پرسش‌های متداول (FAQ): ارائه پاسخ به پرسش‌های متداول و اطلاعات مرتبط با مدرسه.
پورتال والدین و دانش‌آموزان (Parent and Student Portal): ایجاد پورتالی برای دانش‌آموزان و والدین برای دسترسی به اطلاعات آموزشی، نمرات، و دیگر اطلاعات مربوط به آموزش.
برای طراحی وب‌سایت مدرسه، موارد فوق به همراه استفاده از رنگ‌ها، تصاویر، و طرح‌های مناسب می‌تواند به وب‌سایت شما جذابیت بیشتری بدهد و تجربه کاربری بهتری را برای والدین، دانش‌آموزان، و بازدیدکنندگان فراهم کند.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت بیش از 17 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املششهرداری نصیرشهر

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ