طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان، طراحی وب سایت ارزان، طراحی سایت بدون هزینه

چرا هزینه های طراحی سایت بین طراحان و برنامه نویس ها متغییر است و با یک استعلام هزینه های گوناگونی به شما اعلام خواهد شد. آیا به برنامه نویسانی که طراحی سایت ارزان پیشنهاد میکنند میتوان اعتماد کرد؟
قیمت طراحی و برنامه نویسی یک وب سایت بر اساس خدمات و امکانات مد نظر برای برنامه نویسی مشخص خواهد شد و هزینه تولید یک طراحی سایت به صورت اختصاصی را میتوان به راحتی محاسبه نمود.
پیشنهاد طراحی سایت ارزان حتما باید مورد بررسی قرار گیرد. مثلا ممکن است شخصی از cms های آماده استفاده کند که همین موضوع میتواند به جای کمک به شما ضرر های سنگینی به شما وارد کند.
به طور مثال در صورت اسپم شدن سایت شما در موتور های جستجو، خارج کردن دامین شما از الگوریتم های گوگل هزینه های به مراتب سنگین تری هم به صورت ریالی و هم به صورت زمانی برای برطرف کردن این موضوع برای شما خواهد داشت.
حتما توجه داشته باشید طراحی سایت های ارزان قیمت مطمئنا نمیتواند به شما کمک شایانی در پیشبرد اهداف سازمانی شما داشته باشد.
یک وب سایت باید به صورت اختصاصی و کاملا با آنالیز رقبای شما با توجه به نیاز های شما طراحی و برنامه نویسی شود.

طراحی سایت ارزان
طراحی سایت در گروه نرم افزاری نیووب به صورت کاملا تخصصی و بر اساس نیاز مشتری انجام خواهد شد. سایت شما باید بر اساس تکنیک های بهینه سازی سایت اجرا شود و و میتوان استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان شد.

قطعا بازدید کننده ای که برای اولین بار وارد سایت شما می شود، جذب طراحی گرافیکی و امکانات وب سایت شما خواهد شد. پس با اجرای یک سایده ساده و ارزان قیمت مشتریان خود را از دست ندهید.

طراحی سایت ارزان
مواردی که سایت شما را سنگین و اذیت کننده برای مخاطب میکند در سایت خود انجام ندهید، مثلا در سایت خود موسیقی آنلاین پخش نکنید. فونت های خیلی سایز بزرگ و ناخوانا در سایت خود استفاده نکنید. عکس های بی کیفیت در سایت خود استفاده نکنید و به ترکیب رنگ بندی در طراحی وب سایت خود اهمیت دهید. پنجره های پاپ آپ در طراحی سایت خود استفاده نکنید.

برای طراحی یک وب‌سایت ارزان، می‌توانید از راهکارهای زیر استفاده کنید:
استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS): استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا مانند WordPress، Joomla، یا Drupal که قالب‌ها و افزونه‌های زیادی رایگان دارند، می‌تواند هزینه طراحی وب‌سایت را کاهش دهد.
استفاده از قالب‌های آماده: استفاده از قالب‌های آماده و قابل تنظیم که در بازارهای آنلاین موجود هستند، می‌تواند هزینه‌های طراحی و زمان را کاهش دهد.
استفاده از ابزارها و افزونه‌های رایگان: برای اضافه کردن ویژگی‌های مورد نیاز به وب‌سایت، از افزونه‌ها و ابزارهای رایگان موجود در سیستم‌های مدیریت محتوا استفاده کنید.
استفاده از خدمات هاستینگ ارزان: انتخاب یک سرویس هاستینگ ارزان می‌تواند به شما کمک کند تا هزینه هاستینگ و دامنه را کاهش دهید.
انتخاب افزونه‌ها و قابلیت‌های حداکثر استفاده: انتخاب افزونه‌ها و قابلیت‌هایی که نیاز و مورد استفاده شماست و اجتناب از اضافه کردن ویژگی‌های غیرضروری، می‌تواند هزینه طراحی را کاهش دهد.
استفاده از خدمات طراحی وب‌سایت محلی یا آف‌شور: اگر برای طراحی وب‌سایت خود به تیم‌های محلی یا خدمات آف‌شور مراجعه کنید، ممکن است هزینه کمتری داشته باشد.
تعیین بودجه محدود: محدود کردن بودجه و متناسب سازی نیازهای وب‌سایت با آن می‌تواند کمک کند تا هزینه طراحی در حد مطلوبی باقی بماند.
استفاده از خدمات مونتاژ و تنظیمات پایه‌ای: برای طراحی سایت، از خدمات مونتاژ و تنظیمات پایه‌ای استفاده کنید و قابلیت‌های پیچیده و سفارشی را به تدریج اضافه کنید.
با رعایت این نکات، می‌توانید یک وب‌سایت با کیفیت و ارزان‌تر طراحی کنید که نیازهای کسب و کار شما را برآورده کند.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت بیش از 17 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املششهرداری نصیرشهر

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ