طراحی وب

طراحی وب

طراحی وب چیست

به طراحی و ساخت صفحات وب، طراحی وب گفته می شود.مخترع وب سایت شخصی به نام تیم برنرز لی بود که در سال 1991 میلادی، اولین صفحات وب را راه اندازی کرد.

در ابتدا تمامی سایت های با کد های ساده html برنامه نویسی می شد. خب این نوع کد نویسی بسیار ساده بود و فقط برای درج مطالب، لینک ها و پاراگراف ها در برنامه نویسی استفاده می شد.

کم کم علم برنامه نویسی پیشرفت کرد و زبان های دیگری نیز به اچ تی ام ال اضافه شد و برای ایجاد تغییرات در آن مورد استفاده قرار گرفت. مانن زبان برنامه نویسی css.

در فرایند ساخت وب سایت نیاز شد تا بعضی وب سایت ها دارای دیتابیس باشد.و زبان های برنامه نویسی سمت سرور مانند CGI، PHP، ASP. NET، ASP، JSP به سرعت پیشرفت کردنند.

ساختار وب سایت ها با توجه به نیاز استفاده در موبایل و تبلت ها به سذعت دچار تغییر و پیشرفت شد، از این رو تمامی سایت ها به صورت ریسپانسیو و یا واکنش گرا طراحی و اجرا شد.

در زمانی گرافیک وب سایت ها با استفاده از تکنولوژی فلش استفاده میشد. البته بودنند وب سایت هایی که به صورت کامل با فلش اجرا می شدند. اما کم کم این تکنولوژی تغییر پیدا کرد و جای خود را به زبان های دیگر برنامه نویسی داد.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت 15 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانفدراسیون ورزش های همگانیبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املش

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ