تفاوت وبلاگ با وب سایت چیست؟

تفاوت وبلاگ با وب سایت چیست؟

تفاوت وبلاگ با وب سایت چیست؟

تا به حال به این موضوع فرک کرده اید که چطور میتوانیم متوجه شویم که صفحه ای یک وبلاگ است و یا طراحی سایت؟

تفاوت وبلاگ با وب سایت چیست      

در طراحی سایت و طراحی پورتال هیچگونه قانون همه گیری وجود نخواهد داشت. ولی خب میتوان چند تفاوت اساسی را بین آنها مشخص کرد. در وبلاگ ها معمولا اخبار و مقالات به صورت پشت سر هم قرار میکیرد، معمولا روال ثبت خبر و مقاله مشخص است، معمولا طراحی ها به صورت خشک و یکنواخت می باشد. اما همه این موارد دلیل بر آن نیست که یک وبلاگ قالب زیبا و شکیلی نداشته باشد.

از نظر تکنیک های برنامه نوسی در طراحی پورتال و طراحی سایت، معمولا نویسنده های وبلاگ شخصی است که از ابزارهای وبلاگ نویسی برای ثبت مطلب خود استفاده میکند.معمولا نشانه های آن در قسمتی از وبلاک به عنوان نویسنده مشخص خواهد بود.

حالا سوال این است که اگر شخصی از شما درباره اختلاف های وبلاگ و وب سایت سایت سوال بپرسد، چه جوابی خواهید داشت؟ میتوانیم بگوییم وبلاگ ها همیشه فعال تر از وب سایت ها هستند؟ خب قطعا این نمیتواند دقیق باشد. اما میتوانیم بگویی که انجام تغییرات در وبلاگ با انجام آن در سایت خیلی متفاوت خواهد بود. در وبلاگ ها برای انجام تغییرات نیازی به دانش برنامه نویسی نیست، شما دسترسی به مجموعه ای از ابزارها برای دادن تغییرات دارید و پس در نتیجه تغییرات را هرچه سریعتر و راحت تر میتواند در وبلاگ ها انجام دهید.

تفاوت وبلاگ با وب سایت چیست      

معمولا برای وبلاگ ها از واحد پست استفاده میشود، هر مطلب در سایت به صورت یک پست جدید در وبلاگ ثبت خواهد شد، اما در سایت ها این عنوان به صورت یک صفحه در سایت استفاده خواهد شد. معمولا در وبلاگ ها قسمتی به عنوان تاریخ ثبت، آرشیو مطالب و مرتب سازی آرشیو خواهیم بود، اما این موردی سندی برای وبلاگ بودن نیست، تمام این موارد در سایت هم میتواند ااجرا شود. اما یک اختلاف اسای وجود دارد، شما در وبلاگ پس از ثبت یک خبر مطلب شما در ابتدای لیست قرار خواهد گرفت، اما در سایت ها بر اساس نظر مدیر سیایت، میتواند مکان و محل نمایش خبر را تغییر دهید و در جای مورد نظر خود قرار دهید.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت 15 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانفدراسیون ورزش های همگانیبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املش

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ