طراحی سایت چاپ و طراحی وب سایت چاپخانه

طراحی سایت چاپ و طراحی وب سایت چاپخانه

طراحی وب سایت سفارش آنلاین چاپ، خدمات چاپ به صورت آنلاین، طراحی وب سایت چاپخانه و خدمات مرتبط با صنعت چاپ

در این دوره تقریبا همه کسب و کارها آنلاین شده و بر بستر وب فعالیت میکنند.
تا همین چند سال پیش برای گرفتن خدمات باید حضوری به مراکز چاپ مراجعه میکردیم و به طور مثال درخواست پارچه نویسی برای مناسبت ها و مراسم عذاری میکردیم.
احتمالا چند روزی هم زمان نیاز داشت تا پارچه نویسی های ما انجام و خشک شود و بتوانیم تحویل بگیریم.
اما در حال حاضر و با پیشرفت صنعت چاپ ایران، با ورود دستگاه های پیشرفته به کشور و ارائه خدمات سریع تر و با کیفیت تر در حوزه انواع چاپ، تمامی این مشاغل به کسب و کار اینترنتی خود اضافه کرده اند و برای خود وب سایت هایی را طراحی کرده اند.
در طراحی سایت چاپخانه با ایجاد بستری مناسب و ساده سعی می شود ابتدا تمامی خدمات را برای مخاطب توضیح داد و معرفی کرد.
شما باید تمام خدمات چاپ خود را در سایت ثبت کنید و به بازدید کننده سایت خود معرفی کنید.
اما میتوانید در سایت خود ثبت سفارش آنلاین را برای مشتری خود فراهم کنید. مشتری شما به راحتی میتواند نوع بنر و چاپ مورد نظر خود را انتخاب کند، متن مورد نظر و تمامی بخش های لازم را برای شما ثبت و ارسال کند.
این موضوع سبب کم شدن مراجعات حضوری و سرعت بخشیدن به انجام کار خواهد شد.
تمامی بخش های پرداخت هزنیه میتواند به صورت آنلاین پرداخت شود و ارسال کالا برای مشتری نیز انجام گردد.
توجه داشته باشید این تنها بخشی از خدمات چاپ آنلاین بر بستر وب سایت می باشد و شما بر اساس نیاز خود میتوانید تمامی خدمات خود را به صورت خاص و ویژه در سایت معرفی کنید.
در طراحی سایت چاپخانه برای تمامی بخش های مجلات، کتب، سررسید، کارت پستال، کارت ویزیت، تراکت، سربرگ، پاکت، کاتالوگ، بروشور، فاکتور و ..، میتوان به صورت جداگانه خدمات و ثبت سفارش آنلاین ایجاد کرد.
البته نوع نمایش خدمات برای کاربر و ساده بودن کار کردن در وب سایت بسیار مهم خواهد بود، کاربر شما باید بتواند به راحتی با موبایل خود اطلاعات را ثبت و برای شما ارسال کند.
در نیووب سعی داریم با راه اندازی وب سایت های پیشرفته و بسیار ساده و کاربردی برای کسب و کار شما، بتوانیم سهم کوچکی در پیشبرد و بهینه شدن کسب و کار شما داشته باشیم.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت 15 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانفدراسیون ورزش های همگانیبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املش

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید