طراحی سایت دبستان و ساخت وب سایت مدرسه ابتدایی

طراحی سایت دبستان و ساخت وب سایت مدرسه ابتدایی

طراحی وب سایت برای مدارس ابتدایی و همچنین طراحی سایت معرفی مدرسه به همراه ارائه خدمات آنلاین به دانش آموزان

راه اندازی سایت مدارس از بخش های ضروری یک مدرسه برای حضور در بستر وب و ارائه خدمات به صورت انلاین به دانش آموزان و والدین خواهد بود. طراحی سایت دبستان  در حال حاضر و با توجه به لزوم آموزش اینترنتی و ارائه خدمات،برای یک دبستان ابتدایی کاملا ضروری می باشد.
شما در نظر داشته باشید برای معرفی بخش های مختلف مدرسه ابتدایی نیاز به ساخت وب سایت دبستان برای نمایش انواع مطالب، گالری عکس برای نمایش و معرفی بخش های دبستان می باشد.
آموزش مجازی در این سال ها بسیار فراگیر شده و تقریبا در همه دنیار در حال انجام می باشد. شما نیاز دارید علاوه بر آموزش های حضوری به دانش آموزان در درسته، بسیاری از بخش ها را به صورت آنلاین و با پنل کاربری هر فرد، با والدین آنها در میان گذاشته و بخش هایی از دوره های آموزشی خود را به صورت آنلاین در سایت انجام و یا اطلاع رسانی کنید.
طراحی سایت مدرسه مخصوص انواع مدارس و دبستان دخترانه و پسرانه، با ویژگی های خاص اجرا می شود و بخش هایی از آن نیز بر اساس نوع نیاز دبستان، قابل برنامه نویسی و اجرا خواهد بود.
طراحی سایت مدرسه برای دبستان، دبیرستان، هنرستان، تیزهوشان و غیر انتفاعی با امکان ثبت نام آنلاین، نمایش بخش های مختلف در وب سایت برای والدین و یا پرسنل مدرسه، پروفایل دانش آموزان و همچنین پروفایل معلمان برای ارتباط بیشتر و سریعتر با دانش آموز و والدین و بسیاری بخش های دیگر طراحی و برنامه نویسی خواهد شد.
البته طراحی سایت هنرستان فنی و حرفه ای با طراحی سایت دبستان ، خیلی اختلاف خواهد داشت، اما در بخش های فنی قسمت های مشترکی را دارند که در برنامه نویسی وب سایت مدرسه استفاده می شود.
با پیشرفت و علم و تغییرات در سیستم آموزش و همچنین نوع آموزش هایی که به صورت مجازی و غیر حضوری در حال انجام می باشد، در طراحی سایت مدرسه از بخش های مختلفی برای ارتباط بیشتر با معلمان، استفاده خواهد شد.
نوع طراحی گرافیک وب سایت مدرسه و دبستان در کارکرد دانش آموزان با سایت اثر خواهد داشت و ساده بودن کاربری وب سایت کمک فراوانی به انجام سریعتر فعالیت ها در سایت، خواهد داشت.
البته بخش مهمی از خدمات طراحی سایت مدرسه، معرفی خدمات مرکز برای اطلاع رسانی ها، ارتباط و تعامل با والدین و حذف مراجعات غیر ضروری به مدرسه خواهد بود.
قطعا این بخش های کمی از بخش های فنی سایت دبستان خواهد بود و بسیاری از بخش ها بر اساس نیاز مدیر دبستان و همچنین نوع آموزش های مرکز ایجاد و برنامه نویسی خواهد شد.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت 15 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانفدراسیون ورزش های همگانیبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املش

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید