طراحی سایت نیروگاه و صنایع نیرو

طراحی سایت نیروگاه و صنایع نیرو

طراحی وب سایت شرکت نیروگاهی، طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات صنایع نیرو و طراحی پورتال شرکت های نیروگاهی

تمامی کارخانجات تولید برق و نیرو گاه ها، برای ارائه خدمات خود نیاز به ساخت سایت نیروگاهی دارند.طراحی سایت نیروگاه را میتوانید زیر مجموعه طراحی سایت صنعتی، در نظر گرفت.
در ایران چندین مدل نیروگاه برق شامل:

نیروگاه هسته ای
نیروگاه بادی
نیروگاه سوخت فسیلی
نیروگاه آبی
نیروگاه خورشیدی
نیروگاه برق آبی
نیروگاه بادی
نیروگاه موج
نیروگاه حرارتی
نیروگاه گازی
نیروگاه تلمبه ذخیره‌ای
نیروگاه زمین گرمایی و ...
داریم که هر کدام از این نیروگاه ها به شرکت های متعددی وابستگی دارند. هر کدام از آنها دارای شرکت های وابسته برای انجام امور خود دارند.
برای یکپارچه سازی بسیاری از خدمات یک نیروگاه با شرکت های وابسته میتوان از طراحی وب سایت نیروگاهی با توجه به امکانات و خدمات مورد نظر، استفاده کرد.
ERP (Enterprise Resource Planning) نرم‌افزار مدیریت منابع سازمانی که برای مدیریت منابع مالی، مدیریت کارکرد های تجاری، منابع انسانی ، فروش و بازاریابی و سایر بخش ها، استفاده می شود.
در طراحی پورتال نیروگاهی، گزارش‌گیری از بخش های مختلف طراحی شده و همچنین داشتن یک داشبوردهای مدیریتی بسیار قوی با کاربری اسان، میتواند بسیاری از مشکلات درون سازمانی را برطرف کند.
طراحی سایت خبری نیروگاهی یکی دیگر از بخش های راه اندازی سایت نیروگاه می باشد که بر اساس نیاز برای اطلاع رسانی های خبری یک نیروگاه، درج جدید ترین اخبار و اطلاعیه ها مورد استفاده قرار میگیرد.
در طراحی پورتال های نیروگاهی بخش سامانه مناقصه و مزایده، برای خیلی از بخش های نیروگاه کاربرد دارد، تمامی واحد های صنعتی مشغول به کار در نیروگاه و بخش های اداری، همچنین تمامی شرکت های وابسته به نیروگاه بر اساس شرایط خود در سامانه مناقصه و مزایده، میتوانند برای برطرف کردن موارد فنی و اداری خود، درخواست ها را ثبت و بررسی کنند.
با توجه به تعداد بالای پرسنل مشغول به کار در یک واحد نیروگاهی، هم در بخش های فنی و هم در بخش های اداری؛ راه اندازی سامانه تیکت (هلپ دسک) یکی از بخش های مهم و ضروری یک واحد نیروگاهی می باشد. همه درخواست ها در سامانه ثبت تیکت قرار خواهد گرفت و بر اساس مدیریت، در سریعترین زمان قابل پیگیری و پاسخ دادن خواهد بود.
طراحی سایت تعمیرات نیروگاهی، یکی دیگر از بخش های راه اندازی وب سایت ها در حوزه تعمیر و نگهداری نیروگاه می باشد. شرکت های پیمانکار صنایع نیروگاهی با توجه به نیاز خود به ارتباط با انواع نیروگاه ها، حتما می بایست برای ساخت وب سایت اطلاع رسانی خود در حوزه خدمات نیروگاهی اقدام کنند و بتوانند با ایجاد سایت بین المللی خود، حتی فراتر از ایران برای عقد قرارداد پروژه های نیروگاهی، اقدام کنند.
ارائه خدمات مشاوره نیروگاه
نصب و راه اندازی نیروگاه
آموزش نیروگاه
بهره برداری، نگهداری و تعميرات نیروگاه
تامين قطعات يدکی و مواد مصرفی نیروگاه
تامين مولد نیروگاه
طراحی مهندسی نیروگاه
خدمات مهندسی ویژه نیروگاه
خرید تجهیزات جانبی نیروگاه
خدمات پس از فروش نیروگاه
موارد بالا یخشی از خدمات قابل درج در طراحی سایت پیمانکاری نیروگاه می باشد. البته تمامی موارد در برنامه نویسی و اجرا به شرکت و سازمان شما بستگی خواهد داشت.
در نیووب سعی داریم بر اساس شرایط و نیاز شما، در شروع و راه اندازی وب سایت نیروگاهی، شما را یاری کنیم.
برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات برای راه اندازی سایت نیروگاهی و نظارت و اجرا، حتما با نیووب در تماس باشید.
 

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت 15 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املششهرداری نصیرشهر

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ