طراحی سایت سازمان نظام پزشکی

طراحی سایت سازمان نظام پزشکی

طراحی وب سایت مخصوص سازمان نظام پزشکی، طراحی سایت اطلاع رسانی خبری و اطلاع رسانی پزشکان سازمان نظام پزشکی

سازمان نظام پزشکی یکی از قدیمی ترین و بزرگترین سازمان های غیر دولتی در ایران می باشد.

اهداف سازمان نظام پزشکی عبارت است از:

اعتلای ارزش‌های اخلاقی و اسلامی در امور پزشکی

تلاش در جهت پیشبرد و اصلاح امور پزشکی

مشارکت در جهت ارتقاء سطح دانش پزشکی

حفظ و حمایت از حقوق بیماران

حفظ و حمایت از حقوق صنفی

تنظیم روابط شاغلین حرف پزشکی

 

در حال حاضر در هر شهر یک نظام پزشکی  فعال می باشد که برای ارائه خدمات به مردم و همچنین پزشکان و بخش های مختلف این حوزه، در حال فعالیت می باشد.

لزوم داشتن یک وب سایت برای هر سازمان نظام پزشکی کاملا ضروری  بوده و برای اطلاع رسانی ها، درج اخبار و مقالات، معرفی خدمات و بسیاری از بخش های مورد نظر هر سازمان مورد استفاده قرار میگیرد.

در نیووب با توجه به سابقه طراحی و اجرای وب سایت های نظام پزشکی، آمادگی داریم تا در سریع ترین زمان، وب سایت مرکز نظام پزشکی شهر شما را ایجاد و برنامه نویسی کنیم.

بسیاری از بخش های ارائه خدمات سازمان نظام پزشکی، میتواند به صورت آنلاین در سایت ایجاد شود و دسترسی های لازم برای کاربران بخش های مختلف، ایجاد گردد.

خدمات معرفی پزشکان؛ خدمات معرفی داروخانه ها و مراکز درمانی،  برگزاری برنامه‌های بازآموزی و آموزشی به صورت آنلاین و یا بر اساس نساز به صورت همایش ها و کنفرانس ها و بسیاری از بخش های دیگر که بر اساس نیاز سازمان شما، مورد استفاده قرار میگیرد.

با داشتن یک پنل کاربری بسیاری قوی و حرفه ای برای مدیریت وب سایت، ارائه خدمات آسان به کاربران برای استفاده از مطالب وب سایت، ایجاد سطح دسترسی های کامل برای بازدیدکنندگان وب سایت و بسیاری از خدمات دیگر مانند داشتن نسخه موبایل برای استفاده صحیح از سایت در تمام گوشی های هوشمند، تبلت ها و رایانه ها از مزایای طراحی سایت نیووب برای سازمان نظام پزشکی خواهد بود.

پس هر سازمان برای ارائه خدمات خود به صورت غیر حضوری، فراهم کردن بستر های مناسب برای درخواست کنندگان خدمت، سرعت بخشیدن به ارائه خدمات و پاسخ دهی سریع و شفاف، نیاز به یک وب سایت جامع برای سازمان خود خواهد داشت.

برای دریافت خدمات و مشاوره رایگان راهکار های تولید و اجرای وب سایت های سازمانی، لطفا با نیووب در تماس باشید.

 

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت بیش از 17 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املششهرداری نصیرشهر

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ