طراحی وب سایت مهدکودک و طراحی سایت برای مهد کودک

طراحی وب سایت مهدکودک و طراحی سایت برای مهد کودک

طراحی سایت مهد کودک،‌ کودکستان و آمادگی ویژگیهایی که یک وبسایت مهدکودک ...

اول از همه باید هدف خود از طراحی سایت مهدکودک را مشخص کنید.
با توجه به مطالبی که در گوگل درج شده و حتما شما هم در جستجوی ساده به آنها برخورد کرده اید، مخاطب شما در طراحی سایت مهد کودک، کودکان و خردسالان نیستند. در خیلی از سایت ها درج شده که برای طراحی سایت مهد کودک باید بر اساس نیاز کودک طراحی و اجرا شود که این کار اصلا درست نیست.
کودکان در این سن نمیتوانند با وب سایت مهد کودک خود کار کنند و نیاز به وب سایت ندارند.
برای طراحی سایت مهد کودک باید بتوانید با والدین یک کودک در ارتباط باشید و خدمات خود را به آنها ارائه کنید.
در ایجاد سایت مهد کودک باید شرایط مهد را به سادگی برای والدین توضیح دهید، از عکس های خوب و با کیفیت برای معرفی مهد خود استفاده کنید. بخش های مختلف مهد را معرفی کنید،ساعات فعالیت مهد کودک؛ معرفی اتاق های بازی و  خدماتی که میتوانید به کودکان ارائه کنید را به سادگی  با متن، عکس و ویدیو به بازدید کننده وب سایت خود نمایش و ارائه کنید.
البته قطعا در این زمان تمامی کودکان با وب سایت ها و اپلیکیشن های موبایل کار کرده و آشنایی کاملی دارند.
اما قطعا مخاطب اصلی یک وب سایت مهد کودک، پدر و مادر اطفال هستند که برای بررسی و مشاهده امکانات و شرایط مهد کودک، مشاهده نظرات سایر والدین که درباره مهد کودک شما ثبت شده و بسیاری موارد دیگر به سایت شما مراجعه میکنند.
پس در طراحی سایت کودکان باید هدف خود از ایجاد و برنامه نویسی وب سایت را مشخص کنیم.
اگر قرار باید از بازی های آموزشی، بازی های آنلاین، راهنما و تصویر های متحرک در سایت با هدف ارائه به کودکان در سنین مختلف در سایت استفاده کنیم؛ آن زمان میتوانیم با توجه به سن کودک، از طراحی های شاد و با توجه به شرایط کودک استفاده کنیم که این موضوع حتما باید بر اساس کارشناسی و روانشناسی کودکان از شاد ترین رنگ و المان های حوزه کودک استفاده شود.
یک مهد کودک برای معرفی خدمات خود در محله و حتی شهر خود، حتما باید دارای وب سایت فعال با محتوای مناسب برای معرفی خود باشد، راهنمای مهد کودک؛ معرفی خدمات و مریبان مهد میتواند در انتخاب شما توسط والیدن بسیار تاثیر داشته باشد.
 

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت 15 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املش

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ