ساخت پرتال رایگان

ساخت پرتال رایگان

پُرتال وب یا درگاه وب که در حقیقت نوعی وب گاه هست.

ساخت پرتال رایگان


باید توجه داشته باشید منظور شما ازساخت پرتال رایگان چیست.
به دنبال نسخه های رایگان هستید و یا به دنبال نسخه های کرک شده و به قول معروف نال شده هستید.
خب باید توجه داشته باشید پکیج پرتال به صورت پیش فرش به صورت رایگان در اختیار شما خواهد بود و در بستر وب موجود می باشد.
اما نکته سخت کار اختصاصی سازی و نصب ماژول ها و پورتلت های پرتال می باشد که کار را سخت میکند البته برای غیر برنامه نویس.
پس ساخت پرتال رایگان به راحتی امکان پذیر نخواهد بود.
برای مشاوره رایگاه با شماره 09122591063 در تماس باشید.

ساخت یک پرتال به صورت رایگان ممکن است با چندین رویکرد انجام شود. البته، نحوه ساخت پرتال به میزان پیچیدگی پروژه و اهداف خاص شما بستگی دارد. در ادامه چندین راهکار برای ساخت یک پرتال رایگان آورده شده است:
استفاده از سرویس‌های ساخت وب‌سایت رایگان:
سرویس‌هایی مانند دات نت نیوک، Wix، یا Blogger امکان ساخت و مدیریت وب‌سایت‌ها را به صورت رایگان فراهم می‌کنند. این سرویس‌ها ابزارها و قالب‌هایی برای ساخت وب‌سایت یا وب‌لاگ به شما ارائه می‌دهند.

استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS):
سیستم‌های مدیریت محتوا مانند پی اچ پی نیوک، Joomla، یا Drupal به شما این امکان را می‌دهند که وب‌سایت خود را مدیریت کنید. بسیاری از CMSها دارای پوسته‌ها و افزونه‌هایی هستند که به شما اجازه می‌دهند تا پرتال خود را با توجه به نیازهای خاص خود شخصی‌سازی کنید.

استفاده از خدمات ساخت پرتال ابری:
سرویس‌هایی مانند Google Sites یا Microsoft SharePoint امکان ساخت پرتال‌های آنلاین را به صورت رایگان یا با هزینه کم فراهم می‌کنند. این سرویس‌ها ابزارهایی برای ایجاد و مدیریت پرتال‌های شما ارائه می‌دهند.

استفاده از سرویس‌های میزبانی فایل:
اگر نیاز به یک پرتال ساده دارید، می‌توانید از سرویس‌های میزبانی فایل مانند GitHub Pages یا Netlify استفاده کنید. این سرویس‌ها به شما اجازه می‌دهند تا وب‌سایت‌های استاتیک را به راحتی ایجاد و مدیریت کنید.
لطفاً توجه داشته باشید که سطح امکانات و امکانات شخصی‌سازی ممکن است در هر یک از این راهکارها متفاوت باشد. همچنین برای استفاده از برخی از قابلیت‌ها و دامنه سفارشی، ممکن است نیاز به پلن‌های پرداختی داشته باشید.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت بیش از 17 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املششهرداری نصیرشهر

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ