طراحی سایت شرکت های حمل و نقل

طراحی سایت شرکت های حمل و نقل

کلاس آموزش اپراتوری دستگاه پی یو

طراحی سایت صنایع حمل و نقل
وقتی از صنایع حمل نقل صحبت کنیم، طیف وسیعی را شامل خواهد شد. از حمل و نقل مسافر و تا حمل و نقل بار، از حمل نقل هوای و زمینی تا حمل و نقل دریایی.
پس با یک تعداد وسیعی از خدمات و صنایع مرتبط رو به رو خواهیم شد.
اما طراحی سایت صنعت مسافربری  برای حمل و نقل و جا به جایی مسافر در تمام حوزه ها استفاده خواهد شد. برای طراحی وب سایت شرکت مسافربری که هر زمینه در حال فعالیت می باشد، تبلیغات و معرفی خود در گوگل و اینرتنت بسیار مهم و کاربردی خواهد بود.
پس  شما نیاز دارید ناوگان حمل و نقل خود را معرفی کنیدو اطلاع رسانی داشته باشید، بتوانید برای فروش بلیط و خدمات خود به صورت اینترنتی به مسافران خود اقدام کنید.
با توجه به اینکه صنعت حمل نقل در تمام حوزه ها از حیاتی ترین صنایع کشور می باشد، اهمین طراحی سایت حرفه ای و به روز و ارائه امکانات و خدمات مناسب به تمامی کاربران، باعث کم شدن مراجعات حضوری برای شرکت و مسافران خواهد شد.
طراحی سایت حمل و نقل و باربری که در تمام ایران مورد نیاز شرکت ها و مردم می باشد. تقریبا در اطراف خود کمتر کسی را میشناسید که بسته ای و کالایی را به نقطه ای از ایران ارسال نکرده باشد.
انواع طراحی سایت حمل و نقل هوایی، طراحی وب سایت حمل و نقل زمینی و ریلی و بسیاری از خدمات در این حوزه، توسط تین نیووب انجام می شود.

قطعا برای شما هم پیش آمده که با یکی از روش های فوق اقدام به مسافرت و یا ارسال کالای خود به نقطه دیگیری از ایران و یا دنیا داشته باشید.
زمانی که سازمان و یا شرکتی در یکی از حوزه های نقل و انتقال مسافر و یا کالا در حال فعالیت باشد، حتما باید خدمات خود را به مشتریان خود  به صورت آنلاین هم معرفی کند.
طراحی سایت صنایع دریایی
طراحی وب سایت کشتی سازی
طراحی سایت شرکت های ساخت واگن و قطار شهری و بین شهری
طراحی سایت شرکت های خودروسازی مسافربری و باربری
طراحی سایت شرکت های باربری زمینی، دریایی، هوایی و ریلی

احتمالا شما نیز در یکی از اصناف ذکر شده بالا در حال فعالیت هستید.
وب سایت خودتان را راه اندازی کرده اید؟ آیا خدمات شما به مشتریان شما ارائه می شود؟
پس سعی کنید به بهترین روش و ساده ترین روش ممکن خدمات خود را به کاربران ارائه کنید.
توجه داشته باشید یکی از الزامات حضور در یک نمایشگاه داخلی و بین المللی، داشتن وب سایت و اپلیکیشن موبایل قوی و پیشرفته برای ارائه در نمایشگاه به مخاطبان خواهد بود.
همیشه با امکانات خوب و به روز میتوانید تمامی نیاز های مشتریان خود را برطرف کنید.

 

بخشی از سوالات متداول درباره پروژه طراحی سایت صنایع حمل و نقل در نیووب

در نیووب تمامی بخش های طراحی سایت صنایع حمل و نقل شما، بر اساس شرایط به صورت کاملا اختصاصی برنامه نویسی و اجرا خواهد شد.

خدمات طراحی سایت صنایع حمل و نقل نیووب

به طور کلی زمان طراحی سایت صنایع حمل و نقل بر اساس نیاز شما و با توجه به امکانات مورد نظر شما خواهد بود، اما در کل در حدود 25 تا 35 روز زمان برای اجرا نیاز خواهد داشت.

در نیووب پس از انجام طراحی سایت صنایع حمل و نقل شما، برای مدت یک سال کامل از سایت شما پشتیبانی خواهد شد و پس از این زمان میتوانید قرارداد پشتیبانی خود را تمدید کنید.

این موضوع به نوع پروژه شما و فاز بندی شدن آن برای اجرا خواهد داشت، اما در حالت کلی مبلغی به عنوان پیش پرداخت و باقی مبلغ با توجه به پروژه شما و در هر فاز پرداخت خواهد شد.

بر اساس نوع برنامه نویسی شما به تمام بخش های سایت برای مدیریت دسترسی خواهید داشت، شما میتوانید تمام محتوای وب سایت را به روز رسانی کنید.

بله، اگر هاست شما پیش نیاز های لازم برای راه اندازی سایت راداشته باشد میتوانید از همان هاست برای فعال شدن سایت خود استفاده کنید.

بله حتما، در پنل مدیریت هاست خود میتوانید از تمام اطلاعات داخل هاست و همچنین از دیتابیس خود در هر زمان نسخه پشتیبان تهیه کنید.

به فضایی که در سرور برای راه اندازی یک سایت در نظر گرفته میشود، هاست میگویند. بر روی هاست تمامی اطلاعات یک وب سایت و همینطور ایمیل ها ذخیره خواهد شد. این فضا بخشی از فضای اصلی سرور می باشد که به دامنه شما اختصاص داده شده است.به همین فضا هاست اشتراکی میگویند.

دامنه می شود اسم سایت شما مثلا www.newwebdesign.org اما هاست می شود مقدار فضایی که شما در اختیار دارید تا اطلاعات خود و سایت خود را در آن فعال کنید.

اول به حجم اطلاعات شما بستگی دارد، مثلا چقدر عکس، ویدیو و یا فایل های دانلودی مانند پی دی اف دارید، بر این اساس و بر اساس پهنای باند مورد نیاز میتوانید هاست مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پس از ثبت سفارش هاست اطلاعات مدیریتی به ایمیل شما ارسال خواهد شد، بر اساس نیاز میتوانید تمامی بخش مانند اف تی پی، ایمیل ها، دیتابیس و .. را در پنل خود مدیریت کنید.

هیچ نیازی به انتقال دامنه شما به نیووب نمی باشد، دامنه شما در هر پنلی ثبت شده است میتوانید در اختیار داشته باشید و همانجا تمدید کنید، پس از خرید هاست مورد نظر خود با نیم سرور های ارائه شده میتوانید دامنه خود را به هاست متصل کنید.

طراحی سایت برای شرکت‌های حمل و نقل بسیار مهم است، زیرا این سایت می‌تواند به بهبود نمایش و اطلاع‌رسانی خدمات شرکت کمک کرده و باعث جلب مشتریان جدید شود. در طراحی سایت شرکت حمل و نقل، به موارد زیر توجه کنید:
صفحه اصلی جذاب: صفحه اصلی سایت باید طراحی جذابی داشته باشد و اطلاعات مهم و کلیدی شما را به خوبی نمایش دهد. از تصاویر با کیفیت بالا از وسایل حمل و نقل و فعالیت‌های شما استفاده کنید.
اطلاعات درباره شرکت: یک بخش "درباره ما" برای معرفی شرکت، تاریخچه، ارزش‌ها و تعهدات شما را ارائه دهید.
خدمات ارائه شده: بخشی برای نمایش انواع خدمات حمل و نقلی که شما ارائه می‌دهید را در نظر بگیرید. از توضیحات جامع و تصاویر مناسب برای هر خدمت استفاده کنید.
نمونه کارها و پروژه‌ها: اگر شرکت شما پروژه‌های حمل و نقل خاصی انجام داده است، نمونه‌هایی از این پروژه‌ها را به همراه توضیحات و تصاویر ارائه دهید.
فرم تماس و درخواست فیش حمل: اطمینان حاصل کنید که سایت شما دارای فرم تماس و امکان درخواست فیش حمل باشد. این امکانات به مشتریان کمک می‌کنند تا با سرعت و سهولت با شما در ارتباط باشند.
وضعیت وضعیت ناوگان: اگر شما ناوگان حمل و نقل دارید، یک بخش برای نمایش وضعیت و مکان فعلی ناوگان می‌تواند برای مشتریان ویژگی مفیدی باشد.
بخش اخبار و بلاگ: با ایجاد بخشی برای اخبار شرکت و مقالات مرتبط با حمل و نقل، سایت خود را به‌روز نگه دارید و مشتریان را در جریان آخرین اطلاعات و تحولات صنعت نگه دارید.
طراحی واکنش‌پذیر: سایت شما باید به درستی بر روی تمام دستگاه‌ها (رایانه، تبلت، تلفن همراه) قابل مشاهده باشد.
امنیت: اطمینان حاصل کنید که سایت شما از نظر امنیتی تحت پوشش است، به ویژه اگر اطلاعات مشتریان بر روی سایت شما ذخیره می‌شود.
لوگو و هویت بصری: از لوگو و هویت بصری قوی شرکتتان در سایت استفاده کنید تا هویت شما به خوبی نمایان شود.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت بیش از 17 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املششهرداری نصیرشهر

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ