بروز رسانی به ویندوز ۱۰ رایگان خواهد بود، حتی برای کاربرانی که از نسخه های کپی سرقتی استفاده می کنند!!

بروز رسانی به ویندوز ۱۰ رایگان خواهد بود، حتی برای کاربرانی که از نسخه های کپی سرقتی استفاده می کنند!!

مایکروسافت بدون شک تاکنون زیان بزرگی از کپی شدن نسخه های ویندوز دیده است. به جز اکثر هموطنان ایرانی، در بازارهای بزرگ مانند چین هم بسیاری از کاربران از نسخه های جعلی ویندوز بهره می برند

مایکروسافت بدون شک تاکنون زیان بزرگی از کپی شدن نسخه های ویندوز دیده است. به جز اکثر هموطنان ایرانی، در بازارهای بزرگ مانند چین هم بسیاری از کاربران از نسخه های جعلی ویندوز بهره می برند و درکل سه چهارم از کاربران رایانه های شخصی تحت ویندوز از نسخه جعلی استفاده می کنند. با این حال این شرکت در تلاش برای تشویق کاربران به استفاده از نسخه اصلی ویندوز ۱۰ است و مایکروسافت یک حرکت نسبتا بی سابقه برای ارتقاء کاربرانش به ویندوز ۱۰ انجام داده است و آن دریافت رایگان بروز رسانی به ویندوز ۱۰ حتی برای کاربران ویندوز های کپی است.این خبر خوبی برای کاربرانی است که ممکن در حال اجرای نسخه سرقت شده ویندوز باشند. این یعنی در نهایت مشروعیت بخشیدن به تمام نسخه های ویندوز ۱۰ که در آینده استفاده می شود و در واقع برخی کاربران دیگر مجبور به دانلود یک کپی سرقتی از ویندوز نیستند. این موضوع توسط تری مایرسون مدیر بخش ویندوز مایکروسافت در کنفرانس فناوری WinHEC در چین تایید شده است.
به گزارش فاین آی تی به نقل از مجله ای تی؛ با توجه به گفته های مایرسون در یک مصاحبه تلفنی با رویترز، او عنوان کرد که: “ما در حال بروز رسانی تمام رایانه های شخصی واجد شرایط، واقعی و غیر واقعی، به ویندوز ۱۰ هستیم.” اطلاعات بیشتر در روند ارتقاء به اشتراک گذاشته می شود اما احتمالا ما نزدیک به زمان انتشار این سیستم عامل، هستیم و در گزارش های قبلی هم زمان انتشار برای تابستان اعلام شده بود اما هنوز هیچ گونه تاریخ خاصی ذکر نشده است. این حرکت شبیه به آنچه اپل انجام داده است، می باشد که با انتشار رایگان OS X ماوریکس کاربرانش را خوشحال کرد. این کار همچنین به کاربران کمک می کند تا از پشتیبانی و بروزرسانی های این سیستم عامل استفاده کنند و کمتر درگیر بد افزار ها شوند و نیز به مایکروسافت هم برای رسیدن به هدف اتحاد کمک می کند.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت بیش از 17 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املششهرداری نصیرشهر

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ