طراحی سایت در رامسر، شرکت طراحی وب سایت در رامسر

طراحی سایت در رامسر، شرکت طراحی وب سایت در رامسر

ارائه خدمات طراحی سایت در رامسر برای تمامی شرکت ها، سازمان ها، هتل ها و مراکز تفریحی و اقامتی و طراحی سایت رستوران در رامسر

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و تغییر و تحول در راه اندازی کسب و کارها و ارائه خدمات آنلاین به تمامی مشتریان
و همینطور با گسترش ویروس  نحص کرونا و ایجاد اختلال در روند کسب و کارهای تمامی مردم ایران و جهان، همواره نیاز داریم تا به روشی بتوانیم تمامی مشتریان خود را حفظ کنیم و خدمات خود را به آنها ارائه کنیم.
شرکت طراحی وب سایت نیووب با حضور در تمامی شهر های ایران، به خصوص حضور در شهر رامسر، تمامی خدمات طراحی سایت در رامسر مانند ، طراحی و ایجاد فروشگاه اینترنتی برای تمامی مراکز تفریحی در شهر رامسر، فروش محصولات و خدمات صنایع دستی و گردشگری در رامسر،
طراحی وب سایت هتل های شهر رامسر و همینطور راه اندازی کسب و کارهای آنلاین برای تمامی شرکت ها و اشخاص در رامسر خواهد داشت.

رامسر یکی از توریستی ترین شهر های ایران و شمال کشور است که همیشه و در تمام فصل های سال، مسافرین زیادی از تمام نقاط ایران را خواهد داشت.
شهر رامسر در غریبی ترین نقطعه استان مازنداران واقع شده و همیشه از شلوغ ترین شهر های شمال کشور می باشد.
شما باید همیشه یک قدم از رقبای خود در شهر رامسر و سایر شهرها جلوتر باشید، باید با طراحی وب سایت در شهر رامسر بر اساس خدمات خود، همیشه در بهینه کردن خدمات خود به مشتریان جلوتر باشید و از مشتری خود حمایت کنید.
همه کسب و کارها به سرعت در حال گسترش هستند، شما نباید مشتری خود را فراموش کنید، باید با استفاده از طراحی باشگاه مشتریان خود، همیشه اعتماد را به مشتری خود بدهید، حس رضایت را در مشتری خود ایجاد کنید با ارتباط پایدار بین خود و مشتریان خود، زمینه حضور مجدد مشتری در محل خود را فراهم کنید.
با طراحی وب سایت در رامسر بر اساس نوع کسب و کار خودف همیشه برای جذب مشتری جدید، اعتیار و توسعه کسب و کار خود، برند سازی و بسیاری خدمات دیگر که میتوانید به مشتریان قدیم و جدید خود ارائه کنید، اقدام خواهید کرد.
شهرستان رامسر با داشتن مناطق گردشگری بسیار زیاد مانند جواهرده، تله کابین رامسر، قلعه مارکو، روستای گردشگری نیاسه، دریاچه سد میجران، پارک جنگلی دالخانی، آبشار سیاسرت، روستای اربکله، پارک جنگلی صفارود، برج چشم‌انداز، هتل قدیم رامسر، کاخ مرمر رامسر، کاخ موزه عاج رامسر، موزه آوندهای تاریخی رامسر، موزه مردم‌شناسی رامسر، موزه تاریخ طبیعی رامسر
آبشارهای شهر رامسر:
آبشار صفارود
آبشار ایج
آبشار سیاسرت
آبشار آزارک
آبشار احسینه
آبشار هیسیان
آبشار چاردره
آبشار راشمه دره
آبشار خشکا

مراکز خرید رامسر:
بازار قدیم
باراز جدید رامسر (سه شنبه)
بازار سادات شهر (چهارشنبه)
بازار کتالم (دوشنبه)
بازار ماهی فروشان (لپاسرک) و (بین دو پل)
بازار صنایع دستی
مرکز خرید آرامش
مرکز خرید آفرینش
مرکز خرید نگین
مرکز خرید ابریشم

شهربازی رامسر:
شهربازی توسکاسرا
شهر بازی سرزمین رؤیاها

سینما های رامسر:
سینما تئاتر رامسر
سینما هتل بزرگ رامسر
سینما برج آرامش رامسر

اماکن اقامتی رامسر:
هتل پارسیان آزادی
هتل بزرگ ملکشاه
هتل بام
هتل کیمیا
هتل لیدو
هتل اسکان
هتل آپارتمان کوثر
هتل آپارتمان ترنج متین
هتل آپارتمان نیستان
هتل آپارتمان لیان
هتل آپارتمان رؤیای شیرین
هتل آپارتمان کارن


مراکز درمانی و بیمارستان های رامسر:

بیمارستان امام سجاد
بیمارستان امام سجاد رامسر
بیمارستان احمدنژاد کتالم
کلینیک تخصصی رامسر (واقع در بیماستان سجاد)
آزمایشگاه
آزمایشگاه نادر
آزمایشگاه سینا
آزمایشگاه آریا

کلینیک تخصصی
داروخانه
۱۳ آبان رامسر
دکتر شجاعی
دکتر الهام قماش پسند کتالم
دکتر سجاد موسوی
ایمان
لاریجانی
صفاسرا

مراکز آموزشی رامسر:
رامسر دارای چندین دانشگاه و مراکز آموزش عالی می‌باشد و به تدریج تبدیل به شهری دانشجویی شده‌است:

۱: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران (ساری) شعبهٔ بین‌المللی رامسر
۲: دانشگاه آزاد واحد رامسر (پایگاه اینترنتی)
۳: دانشگاه پیام نور رامسر
۴: دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بابل (واحد رامسر)
۵: مؤسسه غیرانتفاعی رحمان رامسر
۶: مؤسسه آموزش عالی کسری رامسر
۷: دانشکده فنی و حرفه‌ای ملاصدرا رامسر پایگاه اینترنتی
۸: دانشگاه صنعتی میرزا کوچک خان رامسر

میتوان رامسر را قطب گردشگری و سرمایه گذاری شمال کشور در نظر گرفت.
تمامی این شرکت ها و اصناف می بایست به بهترین روش ممکن از خدمات طراحی سایت در رامسر برای گسترش کسب و کار خود و ارائه خدمات انلاین به تمامی توریست ها، استفاده کنند.
با توجه به دغدغه تمامی مسافرین برای مسافرت، قطعا بهترین روش ارائه خدمات بر بستر وب سایت و اپلیکیشن خواهد بود.
برای  طراحی وب سایت رامسر، مهمترین هدف معرفی خدمات و کسب و کار شما بر اساس نیاز مسافرین خواهد بود.
به طور مثال وجود تعداد زیاد رستوران در تمامی شهر رامسر را در نظر بگیرید، همه مسافرین قطعا اشنایی کامل به تمام رستوران ها ندارند، اما با جستجو در اینترنت به دنبال مکان شما برای خرید غذای خود هستند، اگر شما در حوزه خدمات طراحی سایت رستوران خود ، اقدامی نکرده باشید به احتمال زیاد خیلی از مشتریان را از دست داده اید.
خدمات دیگری که حوزه صنایع دستی و گردشگری در شهر رامسر کاربرد خواهد داشت، شما همیشه مشتریان حضوری خود را برای فروش کالا نخواهید داشت، بر اساس نیاز میتوانید برای کسب و کار خود خرید اینترنتی راه اندازی کنید و بتوانید تمامی کالاهای خود را به سراسر ایران ارسال کنید.
خیلی از مسافرین قبل از شروع سفر خود برای اقامت خود اقدام میکنند.شما در طراحی سایت در رامسر به راحتی برای معرفی هتل و یا محل اقامتی خود اقدام خواهید کرد، نمایش امکانات محل به همراه عکس ها همیشه برای شما مفید خواهد بود.
طراحی سایت در رامسر و شهسوار یا همان تنکابن، بر اساس شرایط و امکانات مجموعه شما انجام خواهد شد.
برای طراحی فروشگاه اینترنتی در رامسر بر اساس نیاز شما خدماتی چون اخذ نماد اعتماد الکترونیکی، ایجاد درگاه آنلاین پرداخت بانک و بخش های فنی فروشگاه انجام خواهد شد.
بهینه سازی سایت در رامسر، یکی دیگر از خدمات نیووب می باشد که در شهر رامسر و استان مازندارن، ارائه خواهد شد. احتمال دارد شما سایت اینترنتی خود را از قبل اجرا کرده باشید.اگر سایت شما اصول اولیه برنامه نوسی وکد نویسی را داشته باشد، میتوانیم تمامی مراحل بهینه سازی کد ها و بهینه سازی محتوای سایت شما را انجام دهیم و بر اساس شرایط روز برای گسترش  آن اقدام کنیم.
البته که این موضوع حتما باید توسط تیم فنی نیووب بررسی و سپس شرایط انجام این کار، به شما اعلام شود.
 طراحی اپلیکیشن  موبایل در رامسر – مازندران،همیشه برای شما کاربرد خواهد داشت، شما با داشتن یک اپ موبایل قوی و کارآمد، همیشه بر روی گوشی موبایل مشتریان خود حضور دارید و میتوانید خدمات خود را همیشه برای آنها ارسال کنید.

امیدواریم با همکاری تمامی مسئولین و مردم بتوانیم خیلی زود این بیماری عجیب کرونا رو ریشه کن کنیم و همه چیز به روال عادی برگدد.

ارائه خدمات میزبانی وب در رامسر، ثبت دامنه در رامسر، و بسیاری از خدمات دیگر در شهر رامسر و شهرهای استان مازندارن توسط نیووب ارائه خواهد شد.
البته این مطالب به صورت عنوان در مقاله بالا ذکر شده است و قطعا برای شروع طراحی سایت، بر اساس خدمات و امکانات شما نیاز به تحلیل و انجام جلسات حضوری برای تحلیل کسب و کار و شروع پروژه شما خواهد بود که در نیووب آمادگی داریم در هر زمان بتوانیم در محل شما جلسه حضوری تحلیل پروژه وب سایت شما را داشته باشیم.


ارائه تمامی خدمات
ثبت دامنه در رامسر
طراحی اپلیکیشن موبایل در رامسر
طراحی پورتال در رامسر
طراحی وب سایت های خاص و سفارشی در رامسر

مراحل انجام پروژه طراحی سایت در رامسر شما در نیووب

بر اساس نوع وب سایت مد نظر شما برای اجرا، بخش های مختلف سایت به ترتیب زیر انجام خواهد شد.

خدمات طراحی سایت در رامسر نیووب

به طور کلی زمان طراحی سایت در رامسر بر اساس نیاز شما و با توجه به امکانات مورد نظر شما خواهد بود، اما در کل در حدود 25 تا 35 روز زمان برای اجرا نیاز خواهد داشت.

در نیووب پس از انجام طراحی سایت در رامسر شما، برای مدت یک سال کامل از سایت شما پشتیبانی خواهد شد و پس از این زمان میتوانید قرارداد پشتیبانی خود را تمدید کنید.

این موضوع به نوع پروژه شما و فاز بندی شدن آن برای اجرا خواهد داشت، اما در حالت کلی مبلغی به عنوان پیش پرداخت و باقی مبلغ با توجه به پروژه شما و در هر فاز پرداخت خواهد شد.

بر اساس نوع برنامه نویسی شما به تمام بخش های سایت برای مدیریت دسترسی خواهید داشت، شما میتوانید تمام محتوای وب سایت را به روز رسانی کنید.

بله، اگر هاست شما پیش نیاز های لازم برای راه اندازی سایت راداشته باشد میتوانید از همان هاست برای فعال شدن سایت خود استفاده کنید.

بله حتما، در پنل مدیریت هاست خود میتوانید از تمام اطلاعات داخل هاست و همچنین از دیتابیس خود در هر زمان نسخه پشتیبان تهیه کنید.

به فضایی که در سرور برای راه اندازی یک سایت در نظر گرفته میشود، هاست میگویند. بر روی هاست تمامی اطلاعات یک وب سایت و همینطور ایمیل ها ذخیره خواهد شد. این فضا بخشی از فضای اصلی سرور می باشد که به دامنه شما اختصاص داده شده است.به همین فضا هاست اشتراکی میگویند.

دامنه می شود اسم سایت شما مثلا www.newwebdesign.org اما هاست می شود مقدار فضایی که شما در اختیار دارید تا اطلاعات خود و سایت خود را در آن فعال کنید.

اول به حجم اطلاعات شما بستگی دارد، مثلا چقدر عکس، ویدیو و یا فایل های دانلودی مانند پی دی اف دارید، بر این اساس و بر اساس پهنای باند مورد نیاز میتوانید هاست مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پس از ثبت سفارش هاست اطلاعات مدیریتی به ایمیل شما ارسال خواهد شد، بر اساس نیاز میتوانید تمامی بخش مانند اف تی پی، ایمیل ها، دیتابیس و .. را در پنل خود مدیریت کنید.

هیچ نیازی به انتقال دامنه شما به نیووب نمی باشد، دامنه شما در هر پنلی ثبت شده است میتوانید در اختیار داشته باشید و همانجا تمدید کنید، پس از خرید هاست مورد نظر خود با نیم سرور های ارائه شده میتوانید دامنه خود را به هاست متصل کنید.

برای طراحی سایت در رامسر یا هر منطقه دیگری، می‌توانید از چندین راه برخوردار شوید:
مطالعه دقیق نیازها: در ابتدا، نیازهای سایت خود را به دقت تعیین کنید. این شامل نوع سایت (شخصی، تجاری، فروشگاهی و غیره)، امکانات مورد نیاز، طراحی و رنگ‌ها، ساختار صفحات و سایر جزئیات است.
تعیین بودجه: مقدار بودجه خود را برای طراحی سایت در نظر بگیرید. این کمک می‌کند تا با شرکت‌ها یا طراحانی که به طراحی سایت شما علاقه‌مند هستند و هماهنگی با بودجه شما دارند، تماس بگیرید.
جستجوی طراحان محلی: در رامسر یا مناطق اطراف، به دنبال شرکت‌های طراحی وب یا طراحان مستقل محلی بگردید. از منابع مختلفی مانند اینترنت، دایرکتوری‌های محلی، نظرات مشتریان و شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید.
مشاهده نمونه کارها: نمونه کارهایی که یک طراح یا شرکت طراحی قبلاً انجام داده است، می‌تواند به شما کمک کند تا کیفیت کار آنها را ارزیابی کنید. بسیاری از طراحان و شرکت‌ها نمونه کارهای خود را در وب‌سایت یا پروفایل‌های آنلاین به نمایش می‌گذارند.
ارتباط مستقیم: پس از انتخاب چند مورد از طراحان یا شرکت‌ها، با آنها تماس بگیرید. بحث کامل در مورد نیازهای شما، زمان انجام پروژه، هزینه‌ها و سایر جزئیات مهم است.
مطالعه قرارداد: قبل از شروع به همکاری، قراردادی که شامل اطلاعاتی مانند نیازها، زمانبندی، هزینه‌ها و شرایط پرداخت است را با دقت مطالعه کنید و اطمینان حاصل کنید که تمام نقاط بحث شده در آن درست و کامل است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت بیش از 17 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املششهرداری نصیرشهر

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ