طراحی سایت خارجی

طراحی سایت خارجی

آیا منظور شما از طراحی وب سایت خارجی همان اجرای سایت به زبان انگلیسی و یا زبان های دیگر مثلا اجرای سایت به زبان آلمانی و یافرانسوی می باشد.

معمولا طراحی سایت خارجی برای ارتباط های بین المللی یک شرکت و یا شخص با کشور ها و اشخاص خارج ایران اجرا می شود.
در این نوع برنامه نویسی وب سایت بر اساس نیاز مخاطبین شما سایت شما بر اساس زبان آن کشور برنامه نویسی خواهد شد.
مثلا اگر شما فعالیتی در کشور چین دارید میتوانید سایت خود را به زبان چینی و یا زبان انگلیسی اجرا کنید.
توجه داشته باشید زبان های روز و جهانی مانند انگلیسی، فرانسه، طراحی سایت آلمان و بر اساس برخی شرایط برای مردم ایران زبانی چون عربی و ترکی نیز در این وب سایت ها استفاده می شود.
برای اجرای طراحی وب سایت به زبان های بین المللی .، ابتدا مخاطب خود را مشخص کنید، بر اساس نیاز که چه امکاناتی قرار است در اختیار کاربران خود قرار دهید، متون و اطلاعات خود را  ترجمه کنید.
این اطلاعات بر اساس نیاز شما و مخاطب شما در سایت قرار داده می شود و کاربران میتوانند از آنها استفاده کنند.
برای اجرای مراحل طراحی این وب سایت ها سعی کنید رابط کاربری را بر اساس فرهنگ آن منطقه طراحی و اجرا کنید، خدمات طراحی سایت خود را برای آن مشتریان به صورت خاص ارائه کنید.
برای تولید نرم افزار در یک منطقه خاص، حتما باید توجه داشته باشید بر اساس شرایط قوانین کپی رایت را رعایت کنید.
وب سایت را حتما به صورت ریسپانسیو و یا واکنش گرا اجرا و برنامه نویسی کنید.
برای طراحی وب خارجی حتما سعی کنید متون وب سایت را خیلی دقیق و مناسب انتخاب و یا  ترجمه کنید. یک اشتباه کوچک در انتخاب متن وب سایت میتوانید مشکلاتی برای شما ایجاد کند.
معمولا در طراحی وب سایت های شرکتی پیشنهاد می شود بر اساس نوع فعالیت در خارج ایران و یا حتی در داخل ایران، وب سایت خود را حداقل به دو زبان طراحی و اجرا کنند.
در داخل ایران نیز تعداد افراد خارجی کمی نداریم که ممکن است به زبان فارسی آشنایی نداشته باشند.

نیووب به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت طراحی وب سایت در ایران، همواره آمادگی دارد به بهترین و سریعترین روش ممکن، خدمات طراحی و بهینه سازی وب سایت شما را انجام دهد.

 

طراحی سایت خارجی به معنای ایجاد و طراحی یک وب‌سایت برای یک شرکت یا فرد خارج از کشور شما است. این نوع طراحی ممکن است برای فروش محصولات یا خدمات به مخاطبان بین‌المللی، ارتباط با مشتریان جهانی، یا ایجاد حضور آنلاین برای جذب جمعیت جهانی مورد استفاده قرار گیرد.
برخی نکات کلیدی که باید در طراحی سایت خارجی مدنظر قرار گیرند عبارتند از:
چند زبانه بودن:
اگر سایت شما مخاطبان بین‌المللی دارد، اهمیت زبان‌های مختلف و ایجاد یک وب‌سایت چندزبانه را در نظر بگیرید تا بهترین تجربه کاربری برای هر گروه مخاطب فراهم شود.

پرداخت آنلاین و ارزهای مختلف:
اگر شما محصولات یا خدمات را به دیگر کشورها صادر می‌کنید، سیستم پرداخت‌های آنلاینی که قابلیت پشتیبانی از ارزهای مختلف را داشته باشد، می‌تواند کمک کند.

توجه به فرهنگ‌ها و متناسب بودن با موقعیت جغرافیایی:
طراحی و محتوای سایت باید با فرهنگ‌ها و متداولات مختلف متناسب باشد. این شامل استفاده از تصاویر، رنگ‌ها، و محتوای محلی است.

مطابقت با قوانین حریم خصوصی و امنیت:
رعایت قوانین حریم خصوصی و امنیت اطلاعات مخاطبان در سطح جهانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

استفاده از سرویس‌های شبکه‌های اجتماعی جهانی:
ایجاد حضور فعال در شبکه‌های اجتماعی جهانی می‌تواند به ارتقاء شناخت و ارتباط با مخاطبان بین‌المللی کمک کند.

تست و بهینه‌سازی برای سرعت لود بالا:
به دلیل اینکه مخاطبان شما ممکن است از مناطق مختلف دنیا با اتصالات متفاوت به اینترنت استفاده کنند، سایت شما باید برای سرعت لود بهینه‌سازی شود.

ترجمه و مترجمین حرفه‌ای:
استفاده از مترجمین حرفه‌ای برای ترجمه محتواها و مطالب سایت به زبان‌های مختلف.
با توجه به این نکات، ایجاد یک سایت خارجی که با استانداردها و نیازهای مختلف جهانی هماهنگ شده باشد، می‌تواند به راحتی به جلب مخاطبان بین‌المللی کمک کند.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت بیش از 17 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املششهرداری نصیرشهر

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ