طراحی سایت خارجی

طراحی سایت خارجی

آیا منظور شما از طراحی وب سایت خارجی همان اجرای سایت به زبان انگلیسی و یا زبان های دیگر مثلا اجرای سایت به زبان آلمانی و یافرانسوی می باشد.

معمولا طراحی سایت خارجی برای ارتباط های بین المللی یک شرکت و یا شخص با کشور ها و اشخاص خارج ایران اجرا می شود.
در این نوع برنامه نویسی وب سایت بر اساس نیاز مخاطبین شما سایت شما بر اساس زبان آن کشور برنامه نویسی خواهد شد.
مثلا اگر شما فعالیتی در کشور چین دارید میتوانید سایت خود را به زبان چینی و یا زبان انگلیسی اجرا کنید.
توجه داشته باشید زبان های روز و جهانی مانند انگلیسی، فرانسه، طراحی سایت آلمان و بر اساس برخی شرایط برای مردم ایران زبانی چون عربی و ترکی نیز در این وب سایت ها استفاده می شود.
برای اجرای طراحی وب سایت به زبان های بین المللی .، ابتدا مخاطب خود را مشخص کنید، بر اساس نیاز که چه امکاناتی قرار است در اختیار کاربران خود قرار دهید، متون و اطلاعات خود را  ترجمه کنید.
این اطلاعات بر اساس نیاز شما و مخاطب شما در سایت قرار داده می شود و کاربران میتوانند از آنها استفاده کنند.
برای اجرای مراحل طراحی این وب سایت ها سعی کنید رابط کاربری را بر اساس فرهنگ آن منطقه طراحی و اجرا کنید، خدمات طراحی سایت خود را برای آن مشتریان به صورت خاص ارائه کنید.
برای تولید نرم افزار در یک منطقه خاص، حتما باید توجه داشته باشید بر اساس شرایط قوانین کپی رایت را رعایت کنید.
وب سایت را حتما به صورت ریسپانسیو و یا واکنش گرا اجرا و برنامه نویسی کنید.
برای طراحی وب خارجی حتما سعی کنید متون وب سایت را خیلی دقیق و مناسب انتخاب و یا  ترجمه کنید. یک اشتباه کوچک در انتخاب متن وب سایت میتوانید مشکلاتی برای شما ایجاد کند.
معمولا در طراحی وب سایت های شرکتی پیشنهاد می شود بر اساس نوع فعالیت در خارج ایران و یا حتی در داخل ایران، وب سایت خود را حداقل به دو زبان طراحی و اجرا کنند.
در داخل ایران نیز تعداد افراد خارجی کمی نداریم که ممکن است به زبان فارسی آشنایی نداشته باشند.

نیووب به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت طراحی وب سایت در ایران، همواره آمادگی دارد به بهترین و سریعترین روش ممکن، خدمات طراحی و بهینه سازی وب سایت شما را انجام دهد.

 

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت 15 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املش

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ