طراحی سایت شرکت کارگزار بورس و طراحی وب سایت بورسی

طراحی سایت شرکت کارگزار بورس و طراحی وب سایت بورسی

یکی از نشان های سلامت هر کشور میتوان به بورس اشاره کرد. پس میتوان گفت تمامی کارگزاران بورس نیازمند تبلیغ بیشتر و حضور در وب می باشند.


یک کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار نیاز دارد با داشتن سایت حرفه ای در ارائه خدمات تحت وب، بتواند تمامی نیاز های کاربران را برطرف کند.
خدماتی مانند کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار تهران؛ فرابورس؛ بورس کالا و ... سهام، انواع اوراق صکوک، اوراق خزانه و محصولات بورس کالا و بورس انرژی - مشاور پذیرش و مشاور عرضه و انجام معاملات آنلاین و آفلاین. ... سجام و احراز هویت · فرم مشتریان اوراق بهادار · دریافت کد بورسی  و میتواند در بستر وب سایت فراهم شود و به مخاطب ارائه شود.
انواع بورس را میتوان به بخش های زیر تقسیم کرد.

بورس کالا

بازاری که در آن خرید و فروش کالاهای معین صورت می‌گیرد و به‌طور منظم و دائم فعال است، بورس کالا نام دارد. در بورس کالا معمولاً مواد خام و مواد اولیه مورد معامله قرار می‌گیرد. هر بورسِ کالا را با نام همان کالایی که مورد معامله قرار می‌گیرد، نام‌گذاری می‌کنند. مثل بورس نفت یا بورس گندم.
بورس ارز

در بورس ارز، همان‌طور که از نام آن مشخص است، کار خرید و فروش پول‌های خارجی انجام می‌گیرد. این بورس در ایران فعال نیست اما در کشورهای پیشرفته فعالیت چشمگیری دارد.
بورس اوراق بهادار

در بورس اوراق بهادار دارایی‌های مالی از قبیل سهام، اوراق مشارکت و… مورد معامله قرار می‌گیرد. در ایران، به بازار خرید و فروش اوراق بهادار که به‌طور رسمی و دائمی در محل معینی تشکیل می‌شود، «بورس اوراق بهادار» می‌گویند.
بورس ایران

بورس اوراق بهادار تهران در سال ۱۳۴۶ و فرابورس ایران نیز در ۱۹ آبان ۱۳۸۷ افتتاح شد.

بورس ایران از عوامل زیر رنج می‌برد:

*    تأثیرات سیاست‌های خارجی ایران در بورس
*    وابستگی شدید واردات و صادرات ایران به حامیان سیاسی ایران
*    مدیریت داخلی کشور در تناقض با فعالیت تولید داخلی

بورس مسکن
در بورس مسکن، همان‌طور که از نام آن مشخص است، کار خرید و فروش املاک و مستعغلات انجام می‌گیرد. مراحل راه اندازی این بورس از سال ۱۳۹۹ در ایران آغاز شده است. بورس مسکن، پنجمین بورس در ایران است.

بعضی از اصطلاحات بورسی رایج عبارت است از:

*    تحلیل تکنیکال (فنی)
*    تحلیل فاندامنتال (بنیادی)
*    بازار اولیه
*    فرابورس
*    بازار مشتقه
*    اختیار معامله
*    کدال
*    کدال 360
*    بورس انرژی
*    بورس کالا
*    صندوق های سرمایه گذاری
*    سبد سهام
*    صورت‌های مالی
*    سیگنال خرید و فروش
*    نسبت ریسک به پاداش Risk/Reward
*    نقشهٔ بازار

برای ساخت وب سایت ها حتما از طراحی اختصاصی استفاده کنید، از پکیج های آماده طراحی وب سایت و یا طراحی سایت ارزان استفاده نکنید.
طراحی گرافیکی سایت را کاملا استاندارد و بر اساس شرایط شرکتی پیاده سازی کنید.
نیووب به عنوان یکی از برزگترین شرکت های طراحی سایت در تهران آمادگی خود را برای مشاوره و اجرای وب سایت شما، خواهد داشت.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت 15 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املش

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ