طراحی سایت کترینگ و سفارش تهیه غذا

طراحی سایت کترینگ و سفارش تهیه غذا

طراحی وب سایت تهیه غذا، طراحی فروشگاه اینترنتی غذا، طراحی سایت سفارش آنلاین غذا

اگر شما دارای یک سالن و یا کترینگ تهیه غذا در هر جای ایران هستید، حتما باید برای کسب و کار خود تبلغی کنیدو خدمات خود را بتوانید به مشتریان، ارائه کنید.
اولین گام راه اندازی وب سایت تهیه غذا می باشد که با یک جستجو مشتری های شما بتوانند محل شما  را گوگل پیدا کنند. داشتن موقعیت نقشه گوگل در وب سایت برای دسترسی راحت تر و حضور در سالن شما، کمک میکند.
در طراحی وب سایت کترینگ شما باید منو غذاهای خود را در  سایت ارائه کنید، کاربر شما نیاز دارد که بهترین غذاهای شما را مشاهده کند.
اما مهمترین بخش طراحی فروشگاه اینترنتی کترینگ و سفارش تهیه غذا، فروش اینترنتی غذا و یا قابلیت ثبت سفارش آنلاین غذا می باشد.
کاربر باید بتواند در سایت شما به هر نحوی غذا را ثبت سفارش کند و درخواست کند.
این فرایند میتواند به روش های مختلفی در سایت انجام گردد.
تمام این مراحل بستگی به نوع کترینگ شما میتواند برنامه نویسی و اجرا شود.
طراحی سایت سفارش آنلاین غذا یکی از زیر مجموعه های طراحی سایت رستوران است که به هر صورتی برای مسافران، ساکنین یک منطقه، برای ارائه خدمات مجالس شادی و عزا، همیشه کاربرد دارد و مردم باید برای سفارش غذا به شما دسترسی داشته باشند.
طراحی سایت رستوران و سفارش غذا مانند طراحی فروشگاه اینترنتی،باید ریسپانسیو باشد تا کاربران تلفن همراه به راحتی از طریق تلفن همراه خود ثبت سفارش کنند.
طراحی وبسایت رستوران این امکان را در اختیار مشتریان قرار می دهد. تا با دیدن تصاویر و قیمت غذا ها به راحتی سفارش داده و هزینه آن را اینترنتی پرداخت کنند.
برای طراحی سایت فروشگاهی کترینگ امکان سفارش آنلاین غذا، امکان پرداخت اینترنتی سفارش، امکان انتخاب روش های پرداخت، امکان رزرو آنلاین فست فود و غذای مورد علاقه و بخش های دیگر در نظر گرفته می شود.
برای مشاوره رایگان و اختصاصی ساخت سایت رستوران ریسپانسیو با نیووب تماس بگیرید.
 

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت 15 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانفدراسیون ورزش های همگانیبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املش

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید