درخواست طراحی سایت و سفارش طراحی وب سایت

درخواست طراحی سایت و سفارش طراحی وب سایت

برای درخواست طراحی وب سایت برای هر نوع خدماتی که ارائه میکنید، میتوانید در نیووب از مشاوره رایگان برای تحلیل و راه اندازی وب سایت خود، کمک بگیرید.

تمامی شرکت ها، موسسه ها، اشخاص و سازمانها برای درخواست طراحی سایت خود، امکاناتی را مد نظر خواهند داشت.اما خیلی از سوال ها به قبل از ارائه درخواست طراحی وب سایت بر میگردد.
سوالات مختلفی از قبیل نوع برنامه نویسی، طراحی گرافیک، خدمات پشتیبانی و بسیاری موارد دیگر که در زیر سعی میکنیم به تعدادی از سوالات شما قبل از درخواست طراحی سایت و فرایند های انجام پروژه طراحی سایت، پاسخ دهیم.
در حالت  کلی برای درخواست طراحی سایت میتوانید از بخش تماس با ما و یا مشاوره رایگان در نیووب، برای ارتباط با همکاران ما در تماس باشید. اما در نیووب سفارش طراحی سایت اختصاصی برای هر نوع کسب و کاری(البته طبق قوانین کشور)امکان پذیر خواهد بود و در هر حوزه  و زمینه ای که در حال فعالیت هستید، میتوانید درخواست طراحی وب سایت خود را مطرح کنید و از خدمات نیووب، استفاده کنید.
اگر شما برای ثبت سفارش خود در زمینه طراحی وب سایت اطلاعات داشته باشید میتوانید به نیووب اعلام کنید و از راهنمایی همکاران ما بهره مند شوید. اگر هم در خصوص سفارش و درخواست خود برای طراحی سایت اطلاعات کاملی ندارید، نگران نباشید، فرایند انجام پروژه وب سایت شما در نیووب به ساده ترین روش ممکن برای شما بیان خواهد شد تا بتوانید در هر کسب و کاری که هستید، برای راه اندازی وب سایت خود به مشکل برخورد نکنید و بتوانید برای وب سایت خود، انرژی داشته باشید و در این راه خسته نشوید.

مراحل سفارش طراحی سایت در نیووب شامل تحلیل و نیاز سنجی اولیه برای نوع کسب و کار شما خواهد بود که در صفحه طراحی سایت، میتوانید اطلاعات تکمیلی و بیشتری به دست بیاورید.
سفارش طراحی سایت در هر حوزه ای برای ارتباط بیشتر با مشتریان و گسترش کسب و کار شما، قطعا ضروری خواهد بود.شما با سفارش طراحی وب سایت به نیووب، به راحتی از تمام خدمات بهینه سازی سایت بر اساس الگوریتم های گوگل استفاده خواهید کرد. سایت شما باید بر اساس نوع نیاز شما و مخاطب شما برنامه نویسی و اجرا شود.پس از ثبت سفارش درخواست طراحی سایت شما، میتوانید از خدمات بهینه سازی و خدمات سرچ کنسول گوگل برای نگهداری و به روز رسانی سایت و امنیت سایت خود، استفاده کنید.
در نیووب با توجه به نوع درخواست طراحی سایت شما، برنامه نویسی به صورت اختصاصی اجرا خواهد شد، داشبورد مدیریتی کاملا فارسی و با امنیت بالا برای مدیریت وب سایت، به شما آموزش و تحویل خواهد شد و با داشتن یک سال گارانتی و پشتیبانی وب سایت، هیچ دغدغه ای برای استفاده و امنیت وب سایت خود، در نیووب نخواهید داشت.
محاسبه آنلاین قیمت طراحی سایت، در ثبت سفارش اینترنتی قطعا دقیق نخواهد بود،نوع وب سایت شما، خدمات شما برای اجرا و بخش های مختلف سایت شما نیاز به طراحی و کد نویسی اختصاصی بر اساس شغل شما خواهد داشت و یک وب سایت آماده و کپی شده نیمتواند تمام نیاز های شما را پوشش دهد، پس محاسبه آنلاین قیمت طراحی وب سایت، برای وب سایت های بسیار ساده و بدون امکانات مقدور خواهد بود،نوع فرایند های وب سایت شما بر اساس کسب و کار شما میتوانید تغییر کند،به طور مثال در هر فروشگاه اینترنتی بر اساس نوع محصولی که برای فروش  قرارداده شود ممکن است از خدماتی خاص برای کمک و مشاوره برای مشتری، استفاده شود.معمولا محاسبه آنلاین قیمت طراحی سایت، برای پورتال های و سایت های ماژول دار کاربرد خواهد داشت و طراحی سایت اختصاصی، نمیتواند برای هر کاربری مفید باشد.
هزینه طراحی سایت و اپلیکیشن نیز بر اساس خدمات شما در هنگام ثبت سفارش، مشخص خواهد شد.
نحوه سفارش طراحی سایت در نیووب بر اساس ارتباط شما با تیم ما خواهد بود، با هماهنگی و مشاوره اولیه تلفنی بر اساس نوع نیاز و کسب و کار شما جلسه حضوری تحلیل وب سایت شما، برگزار خواهد شد که با تعامل و گرفتن اطلاعات اولیه از نیاز شما برای خدمات طراحی سایت، میتوانیم بهترین پیشنهاد برای اجرای وب سایت شما را داشته باشیم.


 

بخشی از سوالات متداول درباره پروژه طراحی سایت در نیووب

در نیووب تمامی بخش های طراحی سایت شما، بر اساس شرایط به صورت کاملا اختصاصی برنامه نویسی و اجرا خواهد شد.

خدمات طراحی سایت نیووب

به طور کلی زمان طراحی سایت بر اساس نیاز شما و با توجه به امکانات مورد نظر شما خواهد بود، اما در کل در حدود 25 تا 35 روز زمان برای اجرا نیاز خواهد داشت.

در نیووب پس از انجام طراحی سایت شما، برای مدت یک سال کامل از سایت شما پشتیبانی خواهد شد و پس از این زمان میتوانید قرارداد پشتیبانی خود را تمدید کنید.

این موضوع به نوع پروژه شما و فاز بندی شدن آن برای اجرا خواهد داشت، اما در حالت کلی مبلغی به عنوان پیش پرداخت و باقی مبلغ با توجه به پروژه شما و در هر فاز پرداخت خواهد شد.

بر اساس نوع برنامه نویسی شما به تمام بخش های سایت برای مدیریت دسترسی خواهید داشت، شما میتوانید تمام محتوای وب سایت را به روز رسانی کنید.

بله، اگر هاست شما پیش نیاز های لازم برای راه اندازی سایت راداشته باشد میتوانید از همان هاست برای فعال شدن سایت خود استفاده کنید.

بله حتما، در پنل مدیریت هاست خود میتوانید از تمام اطلاعات داخل هاست و همچنین از دیتابیس خود در هر زمان نسخه پشتیبان تهیه کنید.

به فضایی که در سرور برای راه اندازی یک سایت در نظر گرفته میشود، هاست میگویند. بر روی هاست تمامی اطلاعات یک وب سایت و همینطور ایمیل ها ذخیره خواهد شد. این فضا بخشی از فضای اصلی سرور می باشد که به دامنه شما اختصاص داده شده است.به همین فضا هاست اشتراکی میگویند.

دامنه می شود اسم سایت شما مثلا www.newwebdesign.org اما هاست می شود مقدار فضایی که شما در اختیار دارید تا اطلاعات خود و سایت خود را در آن فعال کنید.

اول به حجم اطلاعات شما بستگی دارد، مثلا چقدر عکس، ویدیو و یا فایل های دانلودی مانند پی دی اف دارید، بر این اساس و بر اساس پهنای باند مورد نیاز میتوانید هاست مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پس از ثبت سفارش هاست اطلاعات مدیریتی به ایمیل شما ارسال خواهد شد، بر اساس نیاز میتوانید تمامی بخش مانند اف تی پی، ایمیل ها، دیتابیس و .. را در پنل خود مدیریت کنید.

هیچ نیازی به انتقال دامنه شما به نیووب نمی باشد، دامنه شما در هر پنلی ثبت شده است میتوانید در اختیار داشته باشید و همانجا تمدید کنید، پس از خرید هاست مورد نظر خود با نیم سرور های ارائه شده میتوانید دامنه خود را به هاست متصل کنید.

برای درخواست طراحی وب‌سایت، می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:
تعریف نیازها و اهداف: ابتدا باید نیازها و اهداف خود را برای وب‌سایت مشخص کنید. برای مثال، نوع کسب و کار یا خدماتی که ارائه می‌دهید، نوع مخاطبانی که می‌خواهید جذب کنید، و اهدافی که می‌خواهید از وب‌سایت خود دنبال کنید.
تحقیق و بررسی: برای انتخاب بهترین گزینه برای طراحی وب‌سایت خود، بهتر است بازار را بررسی کنید و به دنبال طراحان و توسعه دهندگان وب‌سایت با تجربه و مهارت مناسب بگردید.
ارتباط با طراحان و توسعه دهندگان: پس از انتخاب یک یا چند طراح و توسعه دهنده، با آن‌ها ارتباط برقرار کنید و نیازها، اهداف و تصورات خود را با آن‌ها به اشتراک بگذارید.
تعیین بودجه: تعیین بودجه مالی برای طراحی و توسعه وب‌سایت خود بسیار مهم است. بررسی کنید که چقدر می‌توانید برای این پروژه اختصاص دهید و با طراحان به این موضوع مذاکره کنید.
مذاکره و تعیین قیمت: بر اساس نیازها و اهداف خود، با طراحان و توسعه دهندگان مذاکره کنید و قیمت و شرایط کار را مشخص کنید.
قرارداد و شروع کار: پس از تعیین قیمت و شرایط کار، یک قرارداد رسمی با طراح یا توسعه دهنده بسته و کار را آغاز کنید.
ارزیابی پیشرفت: در طول فرآیند طراحی و توسعه، پیشرفت کار را ارزیابی کنید و اطمینان حاصل کنید که همه چیز به دستورالعمل‌های تعیین شده انجام می‌شود.
آزمایش و بهینه‌سازی: پس از تکمیل وب‌سایت، آن را آزمایش کنید و اطمینان حاصل کنید که به درستی کار می‌کند. سپس فرصت مناسبی است تا بهینه‌سازی‌های لازم را اعمال کنید.
با انجام این مراحل، می‌توانید یک وب‌سایت با کیفیت و منطبق با نیازها و اهداف خود داشته باشید.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت بیش از 17 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املششهرداری نصیرشهر

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ