طراحی سایت شهرداری و طراحی پرتال شهرداری ها

طراحی سایت شهرداری و طراحی پرتال شهرداری ها

یکی از نیاز های هر شهرداری داشتن یک طراحی سایت سازمانی شهرداری به روز و دارای تعامل با کاربران برای دریافت نظرات و پیشنهادات مردم آن شهر خواهد بود.

در شرکت طراحی وب سایت نیووب به پشتوانه سالها تجربه همکاری با شهرداری های مختلف در استان های گیلان مانند شهرداری املش و شهرداری رشت، شهرداری نصیرشهر،شهرداری گلستان، با اهداف و شرایط طراحی وب سایت مخصوص شهرداری ها بسیار آشنا شده ایم.
در ایران با توجه به تعریف کار شهرداری ها ، نظافت شهر، جمع آوری زباله، حمل و نقل شهری، صدور مجوز برای ساخت و ساز، دریافت عوارض سالیانه و .. در حوزه خدمات شهرداری ها تعریف شده است.
البته این تمام وظایف یک شهرداری نیست
در حالت کلی میتوان گفت:
شهرداری در ایران یک نهاد اجرایی محلی است که زیر نظر شهردار اداره می‌شود. وظیفه این سازمان، مدیریت شهر است که شامل پاکیزه نگاهداشتن، حمل زباله‌های شهری، صدور مجوزهای ساخت و ساز، دریافت عوارض از شهروندان و همچنین برقراری نظم در شهر و فرماندهی بر نیروهای راهنمایی و رانندگی است. شهرداری یک نهاد عمومی و غیردولتی است.
منابع درآمدی یک شهرداری معمولا از روش های زیر می باشد:

*    درآمدهای ناشی از عوارض عمومی (شامل عوارض نوسازی و عوارض پسماند)
*    درآمدهای ناشی از عوارض اختصاصی (شامل فروش تراکم و …)
*    بهای خدمات و درآمدهای موسسات انتفاعی شهرداری (شامل بلیت اتوبوس و …)
*    درآمدهای حاصله از وجوه اموال شهرداری
*    کمک‌های دولت و سازمان‌های دولتی
*    اعانات و کمک‌های اهدایی اشخاص و سازمان‌های خصوصی و امول و دارایی‌هایی که به‌طور اتفاقی یا به موجب قانون به شهرداری تعلق می‌گیرد.

به‌طور کلی درآمدهای بالا از ۲ طریق تأمین می‌گردد:

*    منابع درآمدی داخلی: که از دریافتی‌های مستقیم شهرداری ازاجاره اموال ومستغلات، فروش اموال بدست می‌آید.
*    منابع درآمدی خارجی: که از محل عوارض شامل صدور پروانه، کسب وپیشه، آب، برق، تلفن، کارخانجات، کمک‌های دولتی تأمین می‌گردد.

به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر به کاربران، میتوان خیلی از امور در شهرداری را به صورت تحت وب انجام داد.
با طراحی سایت ساده و کاربردی میتوان خیلی از خدمات حضوری را در شهرداری به صورت غیر حضوری انجام داد.
خدماتی چون
سامانه ملاقات مردمی با شهردار
خدمات طرح ترافیک
نقشه شهری
مشاهده پرونده های شهرسازی
پرداخت اینترنتی عوارض شهردای
دریافت کد شناسایی ملک
و سایر خدمات شهرداری که در خدمات الکترونیکی شهرداری میتوان بر بستر وب سایت و یا اپلیکیشن موبایل انجام داد.

توجه داشته باشید در طراحی وب شهرداری ها، و یا طراحی سایت اداری،  میتوان خدمات مختلفی را به کاربران ارائه داد.
مثلا میتوان از نرم افزار هلپ دسک برای دریافت اطلاعات و نظرات کاربران استفاده کردو یا در بخش هایی چون انفورماتیک شهرداری برای پیگیری هایی خرید قطعات و نگهداری سیستم ها، پشتیبانی پرسنل شهرداری از آن استفاده کرد.
سامانه مدیریت جلسات و پیگیری مصوبات یکی از نرم افزار های پیشنهادی برای طراحی وب سایت یک شهرداری خواهد بود.
معمولا طراحی وب سایت یک شهرداری خیلی نیاز اساسی به سئو وب سایت نخواهد داشت، اما طراحی سایت با سئو و یا بهینه سازی یک وب سایت برای استفاده کاربران، قطعا به سایت کمک خواهد کرد.
یکی دیگر از بخش های مهم سایت شهرداری های قسمت اخبار و مقالات و اطلاعیه های شهرداری خواهد بود. در سایت بخشی مانند طراحی سایت خبری نیاز خواهد بود که در بهترین مکان وب سایت بتوان اطلاعات را در اختیار کاربران قرار داد.
یک وب سایت شهرداری باید بتواند به تمام نرم افزارهای داخلی شهرداری متصل شود  و با یک وب سرویس بتواند خروجی اطلاعات داشته باشد و یا اطلاعات را از نرم افزاری دیگه بخواند و در سایت نمایش دهد.

درباره شهرداری، معرفی جاذبه های گردشگری ، جاذبه های طبیعی و مذهبی ، تاریخچه تاسیس شهرداری، موقعیت جغرافیایی شهر ، گویش و لهجه شهر ، معرفی صنایع دستی شهر ، معرفی سوغات شهر ، معرفی رستوران ها و غذاهای شهر ، اهداف و استراتژی ها  شهرداری، بیانیه ماموریت و چشم انداز  شهرداری، آمار شهرداری که میتواند به مخاطب ارائه شود، شهردار و درباره شهردار، اعضا شورای شهر، حوزه شهردار، مناطق شهرداری ، سازمان اتوبوسرانی  و تاکسیرانی، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، سازمان فرهنگی تفریحی، سازمان عمران و بهسازی شهرداری،  سازمان پارک ها و فضای سبز  شهرداری، سازمان خدمات موتوری شهرداری، و
بسیاری امکانات دیگر که میتوان در طراحی وب سایت شهرداری ها مورد استفاده قرار داد.
هزینه طراحی وب سایت یک شهرداری رقمی است که بر اساس امکانات مورد نظر برای اجرا مشخص خواهد شد و این قیمت بر اساس نفر ساعت محاسبه و اعلام خواهد شد.

در هر ساعت از شبانه روز برای دریافت مشاوره میتوانید با شماره مستقیم 09122591063 تماس بگیرید.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت 15 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املششهرداری نصیرشهر

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ