طراحی سایت شیمیایی

طراحی سایت شیمیایی

طراحی سایت صنایع شیمیایی، کارخانجات شیمیایی، طراحی پورتال های اطلاع رسانی برای شرکت های بازرگانی مواد شیمیایی


صنایع شیمیایی Chemical industry، به بخشی از صنایع گفته می شود که مواد شیمیایی مورد نیاز برای دیگر صنایع را تولید میکند.
در بسیاری از کالاهای مصرفی از مواد شیمیایی استفاده می شود.هم چنین در بسیاری از صنایع مختلف نیر مواد شیمیایی کاربرد بسیار دارد.
صنایع شیمایی به صنایعی گفته میشود که در آنها واکنش های شیمیایی انجام می شود.
به عنوان  مثال در صنایع غذایی، صنایع تولید لوازم خانگی، داروسازی، پتروشیمی، الیاف مصنوعی، مواد بهداشتی و آرایشی.
با همه این توضیحات میتوان گفت طراحی سایت کارخانجات  تولید مواد شیمایی نیاز دارند با طراحی سایت خود، خدمات و کالای شیمایی خود را به صنایع دیگر معرفی کنند.
تمامی کارخانجات مواد شیمیایی برای عرضه انواع مواد شیمیایی خود نیاز دارند با طراحی سایت شیمیایی خود، محصولات و کالای خود را معرفی کنند و در اختیار مشتریان خود قرار دهند.
برای انجام طراحی وب سایت شیمیایی شما باید، تمامی کالاها و مواد خود را به صورت  کامل و با محتوای درست و دست اول در سایت قرار دهید، با بهینه سازی سایت های شیمیایی میتوان برای کسب رتبه در گوگل و همینطور بالا بردن سرعت لود و نحوه نمایش وب سایت، بهترین رتبه را برای سایت کسب کرد.
در این نوع کسب و کارهای میتوان با طراحی فروشگاه مواد شیمیایی و عرضه محصولات در فروشگاه به صورت آنلاین، برای ثبت سفارش از طرف مشتری و یا فروش کالا ها بر اساس شرایط کارخانه اقدام کرد.
البته کاملا مشخص هست که این توضیحات بر اساس سیاست و شرایط کارخانه تولید مواد شیمیایی فرق دارد و ممکن از با امکانات خاص هر کارخانه برنامه نویسی و اجرا شود.
طراحی سایت شرکت های صنایع شیمیایی برای واردات و صادرات خود نیاز به داشتن وب سایت به زبان انگلیسی و معرفی خدمات خود به زبان بین المللی هستند.
همه این نوع صنایع و کارخانه های شیمیایی میتوانند برای واردات مواد شیمیایی مورد نیاز خود و یا صادرات محصولات تولیدی کارخانه خود، از طراحی سایت های شیمیایی برای کسب و کار خود استفاده کنند.
طراحی سایت شرکت شیمیایی برای معرفی خدمات شرکت،اطلاع رسانی از تولیدات و محصولات، نوع عرضه کالا و خدمات شیمایی شرکت در داخل ایران و خارج ایران و بسیاری امکانات دیگر برنامه نویسی و اجرا می شود.
در طراحی سایت شركت سرمايه‌گذاري صنايع شيميايي از راه اندازی سامانه های مناقصه و مزایده در سایت، سیستم شکایات و رسیدگی و بسیاری از نرم افزار های سازمانی دیگر در این نوع وب سایت ها، استفاده خواهد شد.
برخی از زمینه های شغلی رشته صنایع شیمیایی:

1- کارخانجات پالایش گاز
2- کارخانجات صنایع پلیمر
3- کارخانجات پتروشیمی
4- متصدی خط تولید مواد پاک کننده
5- متصدی آزمایشگاه های شیمی
6- آبکاری فلزات به روش های مختلف
7- کارخانجات تولید کننده مواد شوینده و پاک کننده
8- تصفیه آب مورد نیاز صنایع شیمیایی
9- سرپرستی آزمایشگاه های شیمی
-10صنایع نفت
-11صنایع ارایشی و بهداشتی
-12صنایع داروسازی
-13صنایع غدایی
 -14نانو تکنولوژی و بیو تکنولوژِی
برای تمامی بخش های مطرح شده به صورت تخصصی طراحی سایت انجام خواهد شد، هر بخش امکانات مورد نیاز خود را بر اساس نیاز کارفرما و همچنین نیاز مخاطب وب سایت، برنامه نویسی خواهد شد.
 

مراحل انجام پروژه طراحی سایت شیمیایی شما در نیووب

بر اساس نوع وب سایت مد نظر شما برای اجرا، بخش های مختلف سایت به ترتیب زیر انجام خواهد شد.

 
خدمات طراحی سایت شیمیایی نیووب

به طور کلی زمان طراحی سایت شیمیایی بر اساس نیاز شما و با توجه به امکانات مورد نظر شما خواهد بود، اما در کل در حدود 25 تا 35 روز زمان برای اجرا نیاز خواهد داشت.

در نیووب پس از انجام طراحی سایت شیمیایی شما، برای مدت یک سال کامل از سایت شما پشتیبانی خواهد شد و پس از این زمان میتوانید قرارداد پشتیبانی خود را تمدید کنید.

این موضوع به نوع پروژه شما و فاز بندی شدن آن برای اجرا خواهد داشت، اما در حالت کلی مبلغی به عنوان پیش پرداخت و باقی مبلغ با توجه به پروژه شما و در هر فاز پرداخت خواهد شد.

بر اساس نوع برنامه نویسی شما به تمام بخش های سایت برای مدیریت دسترسی خواهید داشت، شما میتوانید تمام محتوای وب سایت را به روز رسانی کنید.

بله، اگر هاست شما پیش نیاز های لازم برای راه اندازی سایت راداشته باشد میتوانید از همان هاست برای فعال شدن سایت خود استفاده کنید.

بله حتما، در پنل مدیریت هاست خود میتوانید از تمام اطلاعات داخل هاست و همچنین از دیتابیس خود در هر زمان نسخه پشتیبان تهیه کنید.

به فضایی که در سرور برای راه اندازی یک سایت در نظر گرفته میشود، هاست میگویند. بر روی هاست تمامی اطلاعات یک وب سایت و همینطور ایمیل ها ذخیره خواهد شد. این فضا بخشی از فضای اصلی سرور می باشد که به دامنه شما اختصاص داده شده است.به همین فضا هاست اشتراکی میگویند.

دامنه می شود اسم سایت شما مثلا www.newwebdesign.org اما هاست می شود مقدار فضایی که شما در اختیار دارید تا اطلاعات خود و سایت خود را در آن فعال کنید.

اول به حجم اطلاعات شما بستگی دارد، مثلا چقدر عکس، ویدیو و یا فایل های دانلودی مانند پی دی اف دارید، بر این اساس و بر اساس پهنای باند مورد نیاز میتوانید هاست مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پس از ثبت سفارش هاست اطلاعات مدیریتی به ایمیل شما ارسال خواهد شد، بر اساس نیاز میتوانید تمامی بخش مانند اف تی پی، ایمیل ها، دیتابیس و .. را در پنل خود مدیریت کنید.

هیچ نیازی به انتقال دامنه شما به نیووب نمی باشد، دامنه شما در هر پنلی ثبت شده است میتوانید در اختیار داشته باشید و همانجا تمدید کنید، پس از خرید هاست مورد نظر خود با نیم سرور های ارائه شده میتوانید دامنه خود را به هاست متصل کنید.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" جدید ترین مطالب طراحی سایت "

جدیدترین صفحاتی که به سایت نیووب اضافه شده است.

" به کسب و کار شما، رونق میبخشیم "

نیووب با در اختیار داشتن آخرین متدهای روز دنیا و تجربیات ارزنده تیم های تحلیل و آنالیز، برنامه نویسی ، گرافیک و بهینه سازی وب سایت، مشاوری کارآمد و پشتیبان در کنار شماست.

" تعدادی از مشتریانی که به نیووب، اعتماد کرده اند "

در طول فعالیت 15 ساله نیووب، تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به نیووب اعتماد کرده اند، از اعتماد شما سپاسگزاریمشرکت نفت پارسپالایشگاه گاز فجر جمبیمارستان تخصصی مداینبیمارستان بینابیمارستان پارسانجمن کنترل عفونت ایرانانجمن نمایشگاه های ایرانفدراسیون ورزش های همگانیبیمارستان مفرحشهرداری رشتشواری اسلامی شهر رشتمجموعه فرش کیوانشرکت فرگازشرکت روناک پروتیینشرکت نالینوهلدینگ لمزیشهرداری گلستانشهرداری املش

برای مشاوره طراحی سایت
اطلاع از قیمت های طراحی و بهینه سازی وب سایت
اطلاع از زمان بندی اجرای پروژه، با ما تماس بگیرید

×

ارتباط ازطریق پیام‌رسان واتس‌اپ
× پشتیبانی فروش آنلاین واتس‌اپ